reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mi jeśli się uda zajść i nie będzie przeciwskazań to chciałabym spróbować jeszcze raz naturalnie. Do dzisiaj pamiętam ten paskudny ból i skurcze krzyżowe ale co tam [emoji28]
Ja jeżeli uda mi się zajść to będę miała trzecia cesarkę. Mój lekarz mówi ze ilość ciec jest indywidualna bo zna kobiety które nie mogły mieć już nawet drugiej cc a ma tez pacjentki po 5 czy nawet 6 cesarce ale on tez mówi ze średnio 3 cięcia a potem wzrasta ryzyko powikłań. Zawsze podczas operacji mówi czy można kolejne dziecko czy już koniec. Ja bardzo liczę na to ze uda mi się urodzić jeszcze dwójkę czyli łącznie miałabym 4 cesarki. Ale tego dowiem się podczas 3 zabiegu...
 
reklama
Widzi ktos moj cień cienia czy totalnie zwariowałam? Coś koło 9/10dpo jak zdjełam obozowe to było widać kreseczke Ale bardzo bardzo jasną jutro spróbuje jeszcze raz z porannego moczu
20200906_171347.jpeg
 
Tak to prawda, dlatego już 2 l.temu dowiadywałam się czy będę miała możliwość w przyszłości.
Jak dostałam pozwolenie to aż się rozpłakałam z radości. Bo zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci.
Trzymam kciuki za Twoje cięcia :-) 💪
To super!! Na pewno się uda z czwarta cesarka, skoro masz zielone światło to będzie dobrze! :)
 
Eh dziewczyny, będę testować nie wcześniej niż 10 września ale jestem dopiero 9 dpo a już mam skurcze jak na okres, boli mnie brzuch... mega dziwne uczucie. Rozpychanie i ciągniecie :/ to pierwszy cykl od 2 lat z potwierdzona owulacja ale boboseksy ostatnie aż 3-4 dni przed owu wiec wątpię żeby coś przeżyło tyle czasu. Nie chce się nastawiać bo znam swoje szanse i juz nawet mam Femare na przyszły cykl ale to jak mnie dziś boli brzuch jest conajmniej podejrzane. Zazwyczaj brzuch zaczyna mnie bolec w 2dc i to nie zawsze.
bede siedzieć jak na szpilkach😅
Mnie tak zaskoczył mój okres jak chciałam testować w niedzielę A przyszedł w sobotę :)
 
Jejaa.. Dziewczyny jak ja bym chciała zacząć nowy cykl.. Miałam 15-18 sierpnia jakieś plamienia, to napewno nie był okres (to niestety nie jest ciąża Bo sprawdzałam w labo, robiłam betę.) i do tej pory cisza. Masakra. Zaczęłam teraz brać euthyrox 75, jak myślicie czy te tabletki też pomagają w wyrównaniu cyklów czy raczej nie?
 
Jejaa.. Dziewczyny jak ja bym chciała zacząć nowy cykl.. Miałam 15-18 sierpnia jakieś plamienia, to napewno nie był okres (to niestety nie jest ciąża Bo sprawdzałam w labo, robiłam betę.) i do tej pory cisza. Masakra. Zaczęłam teraz brać euthyrox 75, jak myślicie czy te tabletki też pomagają w wyrównaniu cyklów czy raczej nie?

Raczej nie pomagają. To są tabletki na tarczycę głównie żeby tsh zbic.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny. Powiedzcie mi czy któraś też tak miała? Owulacje mialam 30 sierpnia. Cykle mam 30 dniowe, dziś 23 dc. Od 4 dni czuję delikatne kłucie jajników. Szyjka jest twarda i szczelnie zamknięta, a do tej pory (po ciąży) cały cykl była delikatnie otwarta. Podczas badania czułam, że jestem taka spulchniona. Do @ jeszcze tydzień, wiec na test za wcześnie. Do tej pory nigdy nie czułam takiego klucia po owulacji wiec zastamawiam się czy po pól roku w końcu się udało 🤔🤞

Aha. I jeszcze do tej pory, przy obowiązkowym mierzeniu temp w pracy wychodziło rano 35-36°, a od owulacji temp pokazuje juz 36.6 lub więcej.
Tak bardzo chcemy dziecka, że wszystkie objawy są dla mnie ciążowymi. Już mąż zaczyna się ze mnie śmiać, bo taka niecierpliwa jestem 😅
 
Do góry