reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A jak to wygląda przy 4 ciąży? Jest jakieś ryzyko przy czwartej cesarce?
Jest, ale badałam się 2 lata temu czy w ogóle mogę i lekarz wydał "pozwolenie"
Bo generalnie lekarze określają max.3 cesarki.
Ale mój gin. mówił, że jeśli chcemy i nie ma przeciwwskazań to mogę mieć czwartą cesarkę.
Dodatkowo podczas laparo (3 lata temu) mój gin. wyciął wszelkie zrosty, które mocno bolały przy miesiączkowaniu.
 

Załączniki

  • IMG_20200904_175438.jpg
    IMG_20200904_175438.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 57
O nieee jaki słodziak 😍😍😍 to piesek czy sunia? Jak się wabi? 😁 Ja mam facecika Bastera 😅 achh super hehe to trzymam za nas mocno kciuki, nie ma bata wrzesień jest nasz 💪 😁😁😁
chłopak, Majlo, w październiku będzie miał 2 lata. Marzy mi się, żeby się udało, ale dopiero co zaczęliśmy (niby w sierpniu ale chyba się spóźniliśmy wtedy) wiec nie liczę od razu na cuda. Wrzesień to nasz pierwszy porządny cykl starań, swoje lata tez już mamy, wiec zobaczymy ☺️
 
Eh dziewczyny, będę testować nie wcześniej niż 10 września ale jestem dopiero 9 dpo a już mam skurcze jak na okres, boli mnie brzuch... mega dziwne uczucie. Rozpychanie i ciągniecie :/ to pierwszy cykl od 2 lat z potwierdzona owulacja ale boboseksy ostatnie aż 3-4 dni przed owu wiec wątpię żeby coś przeżyło tyle czasu. Nie chce się nastawiać bo znam swoje szanse i juz nawet mam Femare na przyszły cykl ale to jak mnie dziś boli brzuch jest conajmniej podejrzane. Zazwyczaj brzuch zaczyna mnie bolec w 2dc i to nie zawsze.
bede siedzieć jak na szpilkach😅
 
Jest, ale badałam się 2 lata temu czy w ogóle mogę i lekarz wydał "pozwolenie"
Bo generalnie lekarze określają max.3 cesarki.
Ale mój gin. mówił, że jeśli chcemy i nie ma przeciwwskazań to mogę mieć czwartą cesarkę.
Dodatkowo podczas laparo (3 lata temu) mój gin. wyciął wszelkie zrosty, które mocno bolały przy miesiączkowaniu.
Ja jeżeli uda mi się zajść to będę miała trzecia cesarkę. Mój lekarz mówi ze ilość ciec jest indywidualna bo zna kobiety które nie mogły mieć już nawet drugiej cc a ma tez pacjentki po 5 czy nawet 6 cesarce ale on tez mówi ze średnio 3 cięcia a potem wzrasta ryzyko powikłań. Zawsze podczas operacji mówi czy można kolejne dziecko czy już koniec. Ja bardzo liczę na to ze uda mi się urodzić jeszcze dwójkę czyli łącznie miałabym 4 cesarki. Ale tego dowiem się podczas 3 zabiegu...
 
reklama
Ja jeżeli uda mi się zajść to będę miała trzecia cesarkę. Mój lekarz mówi ze ilość ciec jest indywidualna bo zna kobiety które nie mogły mieć już nawet drugiej cc a ma tez pacjentki po 5 czy nawet 6 cesarce ale on tez mówi ze średnio 3 cięcia a potem wzrasta ryzyko powikłań. Zawsze podczas operacji mówi czy można kolejne dziecko czy już koniec. Ja bardzo liczę na to ze uda mi się urodzić jeszcze dwójkę czyli łącznie miałabym 4 cesarki. Ale tego dowiem się podczas 3 zabiegu...
Tak to prawda, dlatego już 2 l.temu dowiadywałam się czy będę miała możliwość w przyszłości.
Jak dostałam pozwolenie to aż się rozpłakałam z radości. Bo zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci.
Trzymam kciuki za Twoje cięcia :-) 💪
 
Do góry