reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, dobrze myśle ze ten test z 14dc to już pozytyw?😅 bo w sumie robię je pierwszy raz i pewnie zrobię jeszcze kilka dni dla pewności 😅
 
Niewazne jak, ważne że się udało. Żadna mama nie powie, że żałuję że podeszła do in vitro, bo efekt jej poświęceń patrzy na nią małym oczkami. [emoji3590]My też kilka [emoji215][emoji215][emoji215] jak się zmieszczą to weźmiemy jeszcze kilka krolikow [emoji3590]Cudak piekny! [emoji3590]
Te króliki to oczywiście do przytulania i miziania? 😜😉
 

Załączniki

  • IMG_20200215_114045.jpg
    IMG_20200215_114045.jpg
    876,6 KB · Wyświetleń: 51
Dziewczyny dzisiaj mam 3dc i już koniec okresu. Dzisiaj kompletnie nawet śluzu zabarwionego nie ma. Także mój okres trwał 2 dni plus 31.08 lekkie plamienie. [emoji2368] Nie wiem co mam zrobić czy jechać do gin czy to olac[emoji848] poradzicie coś?
Widziałam że dziewczyny pisały coś wcześniej że to może zależeć od grubości endometrium, też w pierwszej kolejnosci pomyślałam o tym 🤷‍♀️ u mnie za to okres trwa od piatku a ja dzisiaj nadal z wkładką bo plamie jeszcze na brązowo. Więc krótko źle, długo jeszcze gorzej...
Hej dziewczyny! Wróciłam do pracy i nie wyrabiam z tymi Waszymi postami ;) ciężko mi nadrobić zaległości.

Ja już wczoraj chciałam pisać, że koniec mojego oczekiwania, bo zaobserwowałam wieczorem jakiś taki różowy śluz. Ale od tego czasu cisza 🤷 w poprzednim cyklu już bym miała fazę na implantację ;) ale już wiem, że takie plamienie to rzadkość. Raczej stawiam na rozwijający się okres - ostatnio też się tak rozkręcał kilka dni wcześniej. Testów nie robię, taka jestem wyrwała ;)
U mnie też teraz nadrabianie forum graniczy z cudem. W żłobku mamy czas adaptacji i wracam tak wyrąbana do domu że śpię po pracy 2-3h 🤦‍♀️ ale nawet jak się nie odzywam to zaglądam tutaj często 🙂
 
Hej 😉 melduje się w zasadzie już w 24dc, 14d po pregnylu, zamierzam testować jutro bo biorę dupka i pasuje go odstawić, w teorii dzisiaj powinnam, bo biorę od 14dc a mam brać 10 dni do 25dc. Nie czuję, że się udało, w zasadzie to byłoby chyba zbyt piękne w tym wszystkim, co mnie spotkało ostatnio 🤦‍♀️ o ironio, po 8 cyklach i na wypowiedzeniu dowiedzieć się, że zaszlam 😅 to by była historia 🤭

Gratuluję kolejnych kresek ⏸️ 😍
Czekam na wysyp, bo sporo miało gdzieś testować na dniach prawda?
 
a wiesz jakie powinno być endometrium ?? miałam 8,5 chyba ostatnio na badaniu i to było w 2 połowie cyklu
Żeby ciąża się utrzymała to mówią, ze min. 6 mm ale były dziewczyny z ciąża mimo 5 mm endo i spokojnie donosiły. Mój gin marudził jak miałam 7 mm i zastrzykami je poprawiliśmy na 13 mm teraz. Ale nie stresuj się tym absolutnie. 8,5 mm to dobra grubość.
 
reklama
Do góry