reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, z racji że nigdy testu owu nie robiłam to stwierdzilam że tak na próbę zrobię i zobaczymy co wyjdzie. I jedna kreska ciemna A druga o może niecałe 2 tony jaśniejsza. Jestem ciekawa czy jutro będzie jaśniejsza czy ciemniejsza [emoji848]
 
Dziewczyny, z racji że nigdy testu owu nie robiłam to stwierdzilam że tak na próbę zrobię i zobaczymy co wyjdzie. I jedna kreska ciemna A druga o może niecałe 2 tony jaśniejsza. Jestem ciekawa czy jutro będzie jaśniejsza czy ciemniejsza [emoji848]
Ja robiłam przez 2 m te testy i szczerze mówiąc na pomiarach temperatur był skok owulacyjny, natomiast testy pokazywały zawsze 2 kreseczkę jaśniejszą. Nie wiem czy to tylko u mnie i ja jestem jakaś anomalią, czy tak jest. Test ciążowy jest potwierdzony nawet jak jest bardzo blada kreska, dlatego jakoś nie mogę zaufać tym testom owulacyjnym.
 
Aż przypomniałam sobie, że mi ostatnio testy wywoływały okres ;) mogłam jednak wziąć! A już Wam powiem, byłam w Rossmanie i nawet stanęłam przed testami - ale kątem oka zobaczyłam matkę jednej uczennicy z mojej klasy i spanikowałam :D już by plotki poszły, nie ma co ryzykować ;)
 
Ja mam Pai homo i MTHFR ta 677 hetero.
Genetyk powiedziała że nie widzi powodu do heparyny ale zobaczymy co nam jutro wyjdzie w tych rozszerzonych . A Ty jakie masz ?
Mam to samo i jeśli zajdę mam heparynę. Każdy lekarz inaczej na to patrzy, ale ja mam za sobą 3 poronienia i wszędzie zatrzymanie akcji serca, wiec prawdopodobnie krzepnięcie ma tu dużo do rzeczy. Pogadaj z lekarzem, żeby może włączyć choć na trochę?
 
reklama
Do góry