reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A w który dzień miałaś owu ?
Wg testu pozytywnego miałam w 24 dc bo raczej tego będę się trzymała bo przy ustawionych cyklach 34 dniowych @ przypada na sobotę ale tak jak mówię ostatni cykl miałam 66 dni więc ciężko stwierdzić .
Dzięki dziewczyny za gratulacje [emoji3059][emoji3059]
Chociaż tu Wam mogę się wygadać
 
reklama
@Marta200x gratulacje [emoji16][emoji16]
Ja w pracy. Brzuch ciągnie i plecy bolą jak na @. A jeszcze 3 dni do terminu @. Nie nastawiam się na dwie kreski, bo w jakimś miesiącu miałam tak samo i lipa.
 
Wg testu pozytywnego miałam w 24 dc bo raczej tego będę się trzymała bo przy ustawionych cyklach 34 dniowych @ przypada na sobotę ale tak jak mówię ostatni cykl miałam 66 dni więc ciężko stwierdzić .
Dzięki dziewczyny za gratulacje [emoji3059][emoji3059]
Chociaż tu Wam mogę się wygadać
Super 😍
Ja to już złudzeń nie mam, ale niech przejdzie ta małpa i będziemy dalej dzialac.
 
Prywatnie to chyba długo nie trzeba czekac i zlecają chyba czy to NFZ czy prywatnie jakies badania?
Z dnia na dzien praktycznie możesz sie umówić.
badania jakie były wskazane przed drożnością robiłam w medicover bo tam mam pakiet medyczny.
badan Wymazow trochę jest przed drożnością cześć z nich napewno tez zależy Od kliniki na która sie zdecydujesz. Ja miałam cytologię, czystość, myko i ureaplasma chlamydia i cos jeszcze jak chcesz to moge dokładnie sprawdzić ☺️
 
U mnie w poprzedniej ciąży objawy jakie miałam przed terminem @ to jedynie ból w krzyżach i mdliło mnie na niektóre zapachy, ból brzucha taki jak na okres więc jedynie trochę podejrzewałam że to może być To. Dopiero jak przeszedł termin @ to zaczęła się mega bolesność piersi i straszna senność, mogłam spać cały dzień
 
Kochane, udało się. W sierpniu minęło dokładnie 12 miesięcy starań. Nadal jestem w szoku, nogi mi się trzęsą, ale udało się!!! Jestem również po pierwszej wizycie u ginekologa, początek 6tyg, pęcherzyk widoczny 6,5mm, jeszcze nie widać zarodka, w przyszłym tygodniu już go zobaczę, trzymajcie kciuki! Z betą ginekolog kazała mi się wstrzymać do potwierdzenia, że Dzidza znajduje się w pęcherzyku. Nie mogę uwierzyć. Trzymam za Was kciuki, obyście jak najszybciej dołączyły do mnie, i modlę się aby pęcherzyk nie okazał się pusty. :D Zobacz załącznik 1171320Zobacz załącznik 1171326
Gratulacje ☺️🎉
 
reklama
Z dnia na dzien praktycznie możesz sie umówić.
badania jakie były wskazane przed drożnością robiłam w medicover bo tam mam pakiet medyczny.
badan Wymazow trochę jest przed drożnością cześć z nich napewno tez zależy Od kliniki na która sie zdecydujesz. Ja miałam cytologię, czystość, myko i ureaplasma chlamydia i cos jeszcze jak chcesz to moge dokładnie sprawdzić ☺️
A dziękuję. 🙂Myślę że nie ma takiej potrzeby bo pewnie jak gdzieś się zgłoszę to mnie o tym poinformują tylko tak z ciekawości ile tego jest a widzę że trochę trzeba będzie zrobić.. Popatrzę moze dzisiaj w necie w mojej okolicy i podzwonię. W tym miesiącu badania i wymazy porobię a w przyszłym postaram się umówić na tą drożność. 🙂
 
Do góry