reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny :) Mam 30 lat, 7 letnia córkę i wspaniałego męża. Jakoś na początku roku zaatakował mnie instynkt macierzyński i po wielu rozmowach z mężem, badaniu nastawienia córki, analizowaniu możliwości zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko :) wczoraj skończył mi się okres i zaczynamy pierwszy cykl starań. Czy znajdzie się u Was miejsce dla mnie? :))
Witamy [emoji39]
 
Hej dziewczyny :) Mam 30 lat, 7 letnia córkę i wspaniałego męża. Jakoś na początku roku zaatakował mnie instynkt macierzyński i po wielu rozmowach z mężem, badaniu nastawienia córki, analizowaniu możliwości zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko :) wczoraj skończył mi się okres i zaczynamy pierwszy cykl starań. Czy znajdzie się u Was miejsce dla mnie? :))
Oczywiście witaj
 
Gdyby mój zbadał się wcześniej uniknęłabym wizyt, badań i hsg. Ale początkowo nie bralismy go pod uwagę bo ma juz córkę.
Teraz musi coś zmienić ale zobaczymy co powie lekarz. Bo akurat on ćwiczy, odżywia się bardzo zdrowo, bierze suplementy, nie ma uzależnień... A wyniki i tak bez szału [emoji2368]
Troszkę się podłamał ale jest zmotywowany do działania :D
 
Gdyby mój zbadał się wcześniej uniknęłabym wizyt, badań i hsg. Ale początkowo nie bralismy go pod uwagę bo ma juz córkę.
Teraz musi coś zmienić ale zobaczymy co powie lekarz. Bo akurat on ćwiczy, odżywia się bardzo zdrowo, bierze suplementy, nie ma uzależnień... A wyniki i tak bez szału [emoji2368]
Troszkę się podłamał ale jest zmotywowany do działania :D

Podobno profertil jest dobry z supli na poprawę nasienia. 😉
 
U mnie pojawilo sie jakby krwawienie (mocniejsze plamienie tak bym to nazwala bo jest delikatnie n awkladce bardziej przy podcieraniu bo mam duzo sluzu) czekam az obnizy sie szyjka i bd mogla sobie zaznaczyc @ bo narazie jest wysoko... tak przypuszczam ze ten cien cienia mogl byc ale nic wiecej nie bedzie bo mam za niski progesteron moze na podtrzymanie tego... poczekam do 8go mam wizyte u gina myślę ze da mi luteine i bd git i moze uda sie w kolejnym cyklu [emoji848][emoji4]
 
reklama
Do góry