reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

dziś zrobilam test i niestety negatywny. spodziewana miesiączka 28.08, dziś 31 i nic. nie wiem czego sie mam spodziewać... wg Pani doktor idealnie trafilismy w dni płodne, dodatkowo mialam zastrzyk ovitrelle.
czekam na okres bo raczej to nie jest ciąża. :((
 
reklama
Maly update: zrobilam test First Response i wyszedl pozytywny Clearblue pozytywny no ale wlasnie dostalam plamien typowo rozkrecajace sie na okres. Domyslam sie ze ciaza po prostu byla biochemiczna...no trudno jeszcze wiele cyklow przed nami :)
 
Jeśli do 2.09 nie będzie to 3.09,choc 2 to już będzie 35dc ostatnio taki długi cykl miałam w zeszłym roku na początku starań, a teraz to 30-31dniowe cykle miałam raz chyba 32. Dzisiaj 33dc
Ja dziś 31 DC. chce testować w środę dr lub czwartek. O ile testy mi dojdą bo zamówiłam na necie bo w aptece to już majątek zostawiłam przez rok 🤪🤪😁😁😁😂 a dziś mi wyskakuje że przesyłka dopiero nadana
 
reklama
Do góry