reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jasne że tak, ostatnio czytałam że największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę to jest seks 2-3 przed owu!
A ja mam dzisiaj doła jak nie wiem co. Wczoraj test owu pokazał mi taki pik, jakiego nie widziałam od 4 miesięcy, więc odkąd jestem stymulowana. I co? pożarliśmy się z M jak wściekli, więc nici. Ale przedwczoraj były boboseksy... czy myslicie, że nawet jeśli owu była wczoraj jest jakaś szansa, że mogłoby się udać?
 
Czyli jednak nie zwariowałam mając takie myśli jak Ty [emoji123][emoji16] też miałam pełno czarnych myśli, ja mam gina 8 wrzesnia więc jeszcze trochę, ale mam nadzieję że pójdzie gładko [emoji16][emoji123]
ja gina będę miała chyba dopiero 15go i dopiero wtedy cytologię nowa zrobimy 🙈 staram się racjonalizować. No bo po co mam się już teraz martwić czyms, czego może nie być? Nic to nie zmieni, a może wszystko jest ok. A nawet jeśli nie, to się będziemy martwić jak się dowiemy, więcej zdrowia psychicznego zachowam do tego czasu 😁
 
A ja mam dzisiaj doła jak nie wiem co. Wczoraj test owu pokazał mi taki pik, jakiego nie widziałam od 4 miesięcy, więc odkąd jestem stymulowana. I co? pożarliśmy się z M jak wściekli, więc nici. Ale przedwczoraj były boboseksy... czy myslicie, że nawet jeśli owu była wczoraj jest jakaś szansa, że mogłoby się udać?
Ale jak pik byl wczoraj to owu wystepuje od 24-36godz od pozytywnego testu :)
 
reklama
Do góry