reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dla mnie nadal biel. Jak pisałam miałam te testy i dobrze pokazywały, ale wiadomo różnie bywa. Wygląda jak mój negatyw.

@Magdusia88 dzięki jednak też zrobię dla spokoju swojego. U mnie był 9 tydz może przypadek to poronienie bo od początku młodsza ciąża itp, ale wrazie czego to wolę wiedzieć czy coś z tymi cukrami jest.
Ah co jeszcze zapomniałam napisać, najczęściej organizm odrzuca ciążę na etapie tworzenia się łożyska. I tak było u mnie, łożysko tez wytwarza insuline, może się to wszystko tak pokiełbasiło, że doszło do poronienia.
 
Tez mam flo i pokazuje na niedziele, a jednak testy pokazuja ze owu mozliwa dzis lub jutro...
Oo mówimy o owulacji? Zle przeczytałam, myślałam ze @. Ja z flo korzystam od lat, ale nigdy nie prowadziłam szczegółowych analiz, po prostu zapisywałem symptomy przed miesiączka i sam okres. Ale czasem zdarzyło mi się ukłucie w jajniku w prognozowanym dniu owulacji, wiec może ma w miarę trafne prognozy 🙃 we wrześniu będę próbować testów owulacyjnych, zobaczymy czy się pokryją. Seksujac się regularnie w niedużych odstępach powinno się trafić tak czy inaczej. Kwestia czy będzie efekt 🙊
 
Dziewczyny wam chyba się nie chwaliłam. Ogólny test z modułu 1 2 3 zaliczyłam test z Niemca 37/45 punktów a wczoraj pisałam kolejny i 39/40 punktów.
To super wyniki! A jaki poziom robisz?
Jasne że tak, ostatnio czytałam że największe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę to jest seks 2-3 przed owu!
[emoji106][emoji106][emoji106]
Właśnie chyba w apce się tak nie da wszystkim w jednym odpowiedzieć. Już też to próbowałam rozkminić.
Ja zaznaczam posty na które chce odpowiedzieć i na górze po prawej stronie mam taką strzałke, na to naciskam i się da [emoji4]
 
reklama
Do góry