reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@młoda1994 Ale mamy podstawę podejrzewać jakąś ściemę, bo o 12:55 któraś tu napisała, po zobaczeniu wklejonego zdj usg, że może były bliźniaki i jeden przetrwał, a ona o 13:03 odpowiedziała, że "lekarz mówi, że musiały być bliźniaki i jeden nie przetrwał" to tak jakby podłapała teorie...
Ja wiem jedno, że gdyby mi się takie coś przydarzyło, to pozwalabym tego lekarza, który wykonywał zabieg, żeby ocalić inne kobiety, nie przyjęłabym tego tak spokojnie, Drzałabym o dziecko, bo przeszło przez piekło będąc jeszcze w brzuszku...
To tyle ode mnie w tym temacie [emoji6]

A z nowości, to zastanawiam się czy iść na usg, bo szkoda mi kasy, żeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł, ale w sumie gin nie kazał mi przyjść tylko robić testy owu [emoji848] może zbadam w pt proga, co sądzicie? To będzie tydzień po zastrzyku
A skąd wiesz ze z tym nic nie zrobi.? Boże laski naprawdę wszystkich tak dobrze znacie? Ja będąc w takiej sytuacji napewno bym nie poleciała od razu z pozwem na lekarza do sądu [emoji2356]
 
reklama
Właśnie ta dawka 25 przy tsh 7 mnie niepokoi, a z drugiej strony nie chce, żeby lekarka mi powiedziała, ze niepotrzebnie w ogóle tak szybko poszłam robić badania
To niska dawka na takie TSH rzeczywiście, ale lekarze takie mają często wytyczne, żeby zaczynać leczenie od najniższej dawki i stopniowo regulować organizm a nie agresywnie :) Wtedy np. z każdym miesiącem zwiększają dawkę.
 
Tak z ciekawości, czy któraś z Was kochane stosowała korzeń Maca?
Kilka dziewczyn z I połowy 2020 stosowała, któraś pisała o jakimś z biedry nawet z półki ze zdrowa żywnością 🙂
Ja osobiście nie.
Ja jem wiesiołka 2x2 kapsułki do 8 dc, potem piję siemie lniane raz dziennie 😉 czarnuszka na kanapki lub do sałatek cały czas, ananasek po owu, cały czas od marca ovarin 2x1, mojemu K podsuwam pomidorki z działki, sok 100% z pomidorów, suple z cynkiem 🙂
 
reklama
Najlepiej dobry, znany gabinet prywatny. Przychodni większa tak właściwie. W Waw bym Ci poleciła, ale nie wiem czy jesteś ze stolicy? W takich prywatnych lepszych przychodniach mają zazwyczaj dobre sprzęty. Spójrz czy mają w ofercie USG 3D/4D - u mnie mają i na tych sprzętach robią zwykłe wizyty. A mimo to jeszcze do 8 tc musiałam podkładać ręce pod pupę i unosić biodra żeby USG znalazło pęcherzyk i zarodek :) Jak leżałam na plecach to nic nie było :)
Mi mozesz chętnie polecic kogos z Warszawy. Licze ze ten cykl bedzie owocny i juz niedlugo bede potrzebować dobrego lekarza 😊
 
Do góry