reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Niesamowita ta historia z bliźniakami! Dużo zdrowia da was i siły [emoji3590] prawdziwy cud!

Dziewczyny dzisiaj zrobiłam pierwszy raz test owu. A raczej testy - w pierwszym nie miałam nawet kreski kontrolnej [emoji23] w drugim i trzecim wyszła kreska kontrolna i duch drugiej kreski. Wydaje mi się że jutro lub we wtorek powinna być owu i się niepokoje, wg moich obliczeń dzisiaj powinien być pik[emoji26]
Potem doczytałam że nie powinno się pić przed testami a ja wypiłam dwie kawy i pół butelki wody.. czy może przez to wyszło tak blado? Boje się że może nie będę miała w ogóle owu [emoji26]
Kreska kontrolna zawsze się pojawia jeśli test jest wykonany prawidłowo. Może nie być kreski testowej.

Co do picia przed testem to ja mam odwrotnie jak nie pije przez minimum 2-3h to testy wychodzą mi bardzo Blade a jak pije normalnie ale nie korzystam z wc przez 2-3h to wtedy kreski testowe wychodzą ciemniejsze. Ale tak może być tak że u ciebie był mocz bardzo rozcieńczony i dlatego kreska testowa jest nie widoczna lub blado widoczna. Nie martw się bo test owu który jest negatywny nie oznacza że owu nie będzie tak samo w drugą stronę. Jak test jest pozytywny to nie oznacza że owu na 100% będzie w danym cyklu.
 
reklama
Niesamowita ta historia z bliźniakami! Dużo zdrowia da was i siły [emoji3590] prawdziwy cud!

Dziewczyny dzisiaj zrobiłam pierwszy raz test owu. A raczej testy - w pierwszym nie miałam nawet kreski kontrolnej [emoji23] w drugim i trzecim wyszła kreska kontrolna i duch drugiej kreski. Wydaje mi się że jutro lub we wtorek powinna być owu i się niepokoje, wg moich obliczeń dzisiaj powinien być pik[emoji26]
Potem doczytałam że nie powinno się pić przed testami a ja wypiłam dwie kawy i pół butelki wody.. czy może przez to wyszło tak blado? Boje się że może nie będę miała w ogóle owu [emoji26]
Też się tego bałam jak robiłam pierwszy raz testy. Miałam biel vizira. W kolejny dzień już była kreska, następnego coraz bardziej wyraźna, ale na pewno nie tak wyraźna jak kontrolna. Wczoraj niby powinam mieć owulację, czułam jajnik i byłam bardzo wzdęta. Zrobiłam test i nadal testowa nie była mocniejsza. Sama nie wiem czy te testy kichowe czy co. Na pewno nie powinno się pić 2h przed testem. Dziś już mam testową mniej wyraźną. Może to był cykl bezowulacyjny, choc nie wydaje mi się 😐 Ty czekaj spokojnie te kreski się pojawiają bardzo szybko. Czytałam też, że te z allegro się często mylą i że nie wykazywały owu, a mimo to była ciąża. Tego się trzymam 🙂
 
Niesamowita ta historia z bliźniakami! Dużo zdrowia da was i siły [emoji3590] prawdziwy cud!

Dziewczyny dzisiaj zrobiłam pierwszy raz test owu. A raczej testy - w pierwszym nie miałam nawet kreski kontrolnej [emoji23] w drugim i trzecim wyszła kreska kontrolna i duch drugiej kreski. Wydaje mi się że jutro lub we wtorek powinna być owu i się niepokoje, wg moich obliczeń dzisiaj powinien być pik[emoji26]
Potem doczytałam że nie powinno się pić przed testami a ja wypiłam dwie kawy i pół butelki wody.. czy może przez to wyszło tak blado? Boje się że może nie będę miała w ogóle owu [emoji26]
Pamiętaj, że testy nie świadczą wcale o owulacji.
 
Dzięki dziewczyny, pocieszyłyscie mnie troszkę [emoji3590]a robicie wieczorem czy rano? Kurde mam wrażenie że dołożyłam sobie stresu kupując te testy hahaha[emoji23]
Ja teraz to robiłam rano. I wykorzystywałam resztki testów rossmanowskich. Miałam w planie kupno całego pakietu na allegro, na następny cykl, ale też stwierdziłam, że mi to do niczego nie potrzebne :D
 
Ja teraz to robiłam rano. I wykorzystywałam resztki testów rossmanowskich. Miałam w planie kupno całego pakietu na allegro, na następny cykl, ale też stwierdziłam, że mi to do niczego nie potrzebne :D
Powinno się robić wieczorem. Rano na pewno nie.
Ja dziś 10dc zrobiłam pierwszy o 14. Testowa jest A ta druga blada. Ale ja do owulacji jeszcze z tydzień. Choć zaczął mnie dziś boleć prawy jajnik (jedyny) :) dlatego test zrobiłam. Od jutra będę robić ok 20 godziny już do końca
20200824_141830.jpg
 
Strasznie panikujesz [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4] mogło być za wcześnie, a dużo też zależy od sprzętu. Spokojnie!!! Ilu dniowe masz cykle? Ile się spóźnia? Jeśli to tylko kilka dni to nie ma się czym przejmować. No i co lekarz powiedział? Jak to mozliwe że 3 tygodnie po lyzeczkowaniu masz 8 tydzień ciąży?
28-30 dniowe ale zawsze mam jak w zegarku
 
reklama
Do góry