reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Pewnie, że dobrze nie chodzi o rozstrząsanie,ale o fakty. Z drugiej strony jakby ją źle oczyścili to nie dobrze dla zdrowia po prostu dla mnie nieprawdopodobne. Wiem, że mamy beznadziejną służbę zdrowia,ale to naprawdę przechodzi moje oczekiwania.
Kochana nie mamy na to wpływu [emoji4] to lekarze powinni się wstydzić że wykonują swoją pracę źle ale w nie których przypadkach tak jak w sprawie koleżanki na szczęście "źle" wyczyścili.
 
Powiem wam, że jak to wszystko czytam to jestem w strasznym szoku!! Aż nie wiem co napisać.

Ja chyba już po owu. Choć testy owu nadal nie są takie jak powinny, ale czułam ją mocno. Mimo tego nadal sexy codziennie [emoji177] i nadal będę robić testy z ciekawości.
 
Dokładnie jak pisze @Sabi32, co jeśli to spotka inna kobietę i nie będzie takiego zakończenia szczęśliwego?? 😱
Ja bym tego tak nie zostawiła, zebrałabym papiery ze szpitala z opisem i rzuciła w twarz lekarzowi co robił łyżeczkowanie, cud, że zarodek przetrwał i ma się dobrze (no właśnie, @Początkująca30 napisz czy wszystko dobrze) pociągnęłabym konowała do odpowiedzialności...
Silny mały człowiek z twojego dzidziusia♥️
A co jeśli z wcześnie podjęto decyzję o łyżeczkowanie i mogły być ich dwa...
 
reklama
Dokładnie jak pisze @Sabi32, co jeśli to spotka inna kobietę i nie będzie takiego zakończenia szczęśliwego?? 😱
Ja bym tego tak nie zostawiła, zebrałabym papiery ze szpitala z opisem i rzuciła w twarz lekarzowi co robił łyżeczkowanie, cud, że zarodek przetrwał i ma się dobrze (no właśnie, @Początkująca30 napisz czy wszystko dobrze) pociągnęłabym konowała do odpowiedzialności...
Silny mały człowiek z twojego dzidziusia♥
A co jeśli z wcześnie podjęto decyzję o łyżeczkowanie i mogły być ich dwa...
Też bym poszła z usg do konowała
 
Do góry