reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja dzisiaj będę powtarzać bete (po48h) ale mam dość spore plamienie pomimo dupahstonu także chyba nic z tego nie będzie... znowu..
cos jest ze mną nie tak... [emoji25]
 
Kochane, na obecną chwilę nie myślę o tym co mnie spotkało. Cieszę się tym że dostałam szansę 😊. Nie martwcie się proszę, będę dawała relacje z każdej wizyty. Życzę tym które się starają by ujrzały szybko dwie kreseczki 😘😘😘.
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 😘😘😘 to jest cud🙂
 
Kochane, na obecną chwilę nie myślę o tym co mnie spotkało. Cieszę się tym że dostałam szansę [emoji4]. Nie martwcie się proszę, będę dawała relacje z każdej wizyty. Życzę tym które się starają by ujrzały szybko dwie kreseczki [emoji8][emoji8][emoji8].
Jesteś żywym przykładem że wszystko się może zdarzyć. Gratuluję i życzę spokojnej ciąży.
 
Różne są przypadki mnie ginekolog skazała na śmierć wmawiając mojej mamie że jestem martwa i dała jej skierowanie na szpital żeby mnie usuneni ale moja mama poszła do innego ginekologa ktory przepisał jej leki. Aż do porodu krwaiła ale wszysyko skończyło się dobrze, chociaż urodziłam się w domu bo na kopalni był wypadek i brakowało karetek😁
 
Niesamowita ta historia z bliźniakami! Dużo zdrowia da was i siły [emoji3590] prawdziwy cud!

Dziewczyny dzisiaj zrobiłam pierwszy raz test owu. A raczej testy - w pierwszym nie miałam nawet kreski kontrolnej [emoji23] w drugim i trzecim wyszła kreska kontrolna i duch drugiej kreski. Wydaje mi się że jutro lub we wtorek powinna być owu i się niepokoje, wg moich obliczeń dzisiaj powinien być pik[emoji26]
Potem doczytałam że nie powinno się pić przed testami a ja wypiłam dwie kawy i pół butelki wody.. czy może przez to wyszło tak blado? Boje się że może nie będę miała w ogóle owu [emoji26]
 
reklama
Do góry