reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dokładnie... Nie mogę wyjść z szoku
Bo jeśli łyżeczkowanie to chyba wszystko? Kurde normalnie takie historie mrożą mi krew w żyłach. A może nie obumarła ta ciąża i się utrzymała mimo ingerencji?

No dokladnie, ja nawet na wypisie mam napisane,ze wylezczkowane wszystko z endometrium itp
Szok i niedowieerzanie.
Moze ktos w oogle za wczesnie podjal decyzje o lyzczenkowaniu?
 
I jak to się skończyło u Ciebie?
Niestety źle. Więc brak pęcherzyka nie świadczy o ciąży pozamacicznej [emoji12] uwierz, że będzie dobrze i słuchaj się lekarza. Ja miałam mniej niż 50% przyrost HCG w 48h, 10dni później w szpitalu miałam coś koło 16-18tys. dopiero, ale tych nie mam internetowo, więc nie sprawdzę dokładnie, a u Ciebie jest bardzo przyzwoity przyrost, więc będzie dobrze i trzymam za to mocno kciuki.
 
reklama
Dziewczyna miała łyżeczkowanie 3 tyg temu i prawdopodobnie nie wyczyścili wszystkiego i jedno dziecko przetrwało dlatego teraz jest już w 8tc. Pewnie byly bliźniaki.

Ciekawe w takim razie czy nie za szybko podjęto decyzję o łyżeczkowaniu a druga sprawa skoro już ją skierowali to ktoś to zrobił nieumiejętnie? bo przecież czyści się wszystko. Masakra a jednocześnie cud naprawdę
 
Do góry