reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Widzę że załącza Ci się ten sam tok myślenia co mnie. "A może nie chce " " A może coś między nami nie tak ". Z tym że u mnie tak było jakiś czas temu jak mówił że nie chce kolejnego. Potem jak byłam w biochemicznej to tak się ucieszył że nagle pracę po 15 latach chciał zmieniać. Zdecydował że jednak chce maleństwo :) zwłaszcza że nasz synek nas namawia :) A teraz po tym winie znowu zaczęłam sobie wkręcać że może jednak nie chce..
Ale jestem zdania że nie ma co za dużo się nastawiać i nakręcać bo to nic nie da. Tylko moja psychika jest jeszcze odrobinę innego zdania i nie możemy się dogadać 🤣
Covida ??? 😱 Ale jaja u mnie w pracy by szału dostali bo cała zmiana by musiała mieć kwarantanne.... Może przez to tak łatwo udało mi się wolne na dziś załatwić 😂😂
 
reklama
Trzymajcie za mnie kciuki jutro 🙄
Idę ponownie na usg zmierzyć endometrium i jeśli i ono i pęcherzyk będzie ok, to dostanę pregnyl..
W tamtym cyklu ovitrelle nie zadziałał 😔 mega się boję, że wszystko stracone w tym cyklu... Jakoś tak nie potrafię myśleć optymistycznie 🤦‍♀️
Czy zaraz po pregnylu trzeba się przytulać? Czy można za 5-6h...😕 Mój K. kończy o 15, a ja wizytę mam na 10:20
Kochana rozumiem Cię doskonale. Właśnie wracam z zastrzyku, dostałam pregnyl 5000j. Pęcherzyk największy miał ledwo 20 mm a mniejszy 15 mm, endo po zastrzyku z FSH urosło z 6 mm do 8mm wiec na styk- jak mówi gin. W czwartek 27go jadę sprawdzic czy pęcherzyk pekl... tak bardzo się boje ze zastrzyk nie zadziała bo poprzednie 3 cykle nie pękały pecherzyki mimo zastrzykow 10000j. :( Ale teraz jestem po laparo i gin ma nadzieje ze się uda. Trzymam kciuki za twoje pecherzyki. Niech pięknie pękają.
 
Cześć dziewczyny, pomożecie mi rozszyfrować te badania??
IMG_20200824_074548.jpeg
 
Hejka dziś powinna być @, wczoraj poszedł gorący prysznic i seksu na wywołanie, bo irytował już mnie ten ból brzucha, bolał i bolał a okresu nie było. Wstaje rano a tam brązowy śluz, ciekawe czy @ się rozkręci chociaż nigdy od brązowego mi się nie zaczynała [emoji1745]
 
reklama
Do góry