reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
To i ja się pochwalę 🥰
Nam się udało 😊
Po wielkich wybojach, do 3 razy sztuka, jeszcze bez ingerencji klinik. Wczoraj pierwsza wizyta u lekarza, 7tydzien, zarodek odpowiada wielkością do wieku ciąży, serduszko bijące i co najważniejsze w końcu na swoim miejscu -w macicy 😍
Ja dzis tez zobaczylam mocna druga kreseczke na tescie po tym jak wczoraj nie dostalam okresu.
W 28dc testy najtansze z allegro biale w 31 dniu cyklu dwie mocne kreski na czulym tescie.
Brak objawow juz myslalam ze cykl stracony ale jak normalnie mialam susze przed okresem tak dwa dni wczesniej troche wiecej sluzu niz normalnie i bole brzucha jak na okres.
Mysle ze u mnie mocno pomogla dieta i suplementacja.
Owocny miesiąc. Czekamy na więcej kresek 🥰
 
Hej😄 A jakie wrażenia po hsg ja się muszę po @ odezwać aby ustalić termin i mam stracha
Mialam wykonywane badanie na polnej w Poznaniu. Ogólnie w sali gdzie mnie badali bylam może 5 minut, natomiast samo podanie kontrastu trwało 30s. Bolalo tak że aż mi się slabo zrobiło ale to była chwila (jakbym musiala mieć zrobione to badanie jeszcze, zdecydowałabym się bez chwilii zawahania) . W moim przypadku okazało się że oba jajowody są drożne. W szpitalu bylam od g 7, badanie wykonano mi ok 11, wyszlam po 16. Jeśli masz jakieś konkretne pytania to śmiało.
 
Mówił lekarz jak to potem z ciąża? Bo u mnie że spoko i ma dużo pacjentek co donosilu ciążę. Kiedy będziesz mogła się starać i czemu konizacja? Jakiś cin wyszedł ? Mnie chcę przycinac przy asc us.... idę w piątek do ginekologa onkologa... Narazie 3 lekarzy odwiedziłam i każdy mi mówi co innego na temat starań z asc us i hpv hr.
Co do ciąży nie ma problemów, 3 lekarzy mi mówiło ale min 3 msc po zabiegu można się starać. Mi od 2 lat wychodzi cin1 i hpv.
A tobie co mówią?
 
Dziewczyny ktorym sie udalo - jak Wasze wykresy temperatur wygladaja? Robilyscie? Jesli tak to pochwalcie sie i dajcie innym nadzieję 😊
Oto moj 7dpo , rosnie ladnie ale nie chce zapeszac i sie nakrecac..
Zobacz załącznik 1166502Zobacz załącznik 1166502
Ja nie mam wykresu, ale moja temp sie teraz tzn od trzech dni podwyzszyla do 36.9 a 37.2, a zazwyczaj mam 36.4. Zobaczymy, bo to może być przeziębienie też ;/
 
A ja wam opowiem w sumie coś śmiesznego....bo nigdy bym nie pomyślała i smutnego, bo nie mam pewności czy to coś zmieni.... W związku z tym, że staramy się ponad rok postanowiliśmy zrobić bardziej rozbudowane badania...hormony, plemniki itd. Itp. za tydzień mamy wizytę w klinice i zbieramy sobie te wyniki, bo chciałam się umówić na hsg....iii ? I wyszło, że mimo brania przez 1,5 mc żelaza mam niski poziom i mam tragicznie niski poziom wit. D3.... Paradoksalnie oba parametry fatalnie wpływają na płodność u kobiet.... Już wiem, że na hsg się nie umówię i muszę łykać żelazo i wit. D3 dalej iiii i cholera być może przez taką pierdołę od wielu miesięcy płaczę przy każdej @. Trzymajcie proszę kciuki, żeby to była taka pierdoła i róbcie te podstawowe badania 😘
Kurczę z tą Wit d3 to naprawdę aż taki wpływ ma?
 
U mnie na testach owu pojawiła się w końcu druga kreska🙂 na pewno nie jest to pozytyw, ale zawsze coś. Wczoraj było biało. A poza tym przewiało mnie i boli mnie ucho i gardło i migdałek. Wszystko z prawej strony 😭 mimo tego i tak działamy tak jak sobie postanowiłam. Zero przerw w przytulankach😆
 
reklama
Kurczę z tą Wit d3 to naprawdę aż taki wpływ ma?

I tak i nie. Ja jak jeszcze o niczym nie wiedziałam o mutacjach, folianach,itp zaszłam w ciążę w 1 cyklu na zwykłym kwasie foliowym i z niedoborem jak się okazało potem Wit D. Poronilam, ale nie miało to nic wspólnego z żadną z tych rzeczy. A teraz wiem tak dużo i sama nie wiem czy nie za dużo 🙈🙉
Co nie zmienia faktu, że pewne witaminy jak D czy z grupy B warto trzymać na odpowiednim poziomie i wazna jest suplementacja 😉
 
Do góry