reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To i ja się pochwalę 🥰
Nam się udało 😊
Po wielkich wybojach, do 3 razy sztuka, jeszcze bez ingerencji klinik. Wczoraj pierwsza wizyta u lekarza, 7tydzien, zarodek odpowiada wielkością do wieku ciąży, serduszko bijące i co najważniejsze w końcu na swoim miejscu -w macicy 😍
 
reklama
Dziewczyny ktorym sie udalo - jak Wasze wykresy temperatur wygladaja? Robilyscie? Jesli tak to pochwalcie sie i dajcie innym nadzieję 😊
Oto moj 7dpo , rosnie ladnie ale nie chce zapeszac i sie nakrecac..
20200822_182509.jpg
20200822_182509.jpg
 
Hej, jestem tu nowa. Od kilku dni ślędzę to forum i postanowiłam dołączyć.
Staramy się 13 miesięcy, w lutym ciaza bez zarodkowa poronienie samoistne ok3 tydz.
W lipcu mialam wykonywane hsg, teraz pierwszy cykl starań po badaniu. Dzis 23dc :)
Trzymam kciuki za was wszystkie i czekam na testowanie.
Hej😄 A jakie wrażenia po hsg ja się muszę po @ odezwać aby ustalić termin i mam stracha
 
Ja dzis tez zobaczylam mocna druga kreseczke na tescie po tym jak wczoraj nie dostalam okresu.
W 28dc testy najtansze z allegro biale w 31 dniu cyklu dwie mocne kreski na czulym tescie.
Brak objawow juz myslalam ze cykl stracony ale jak normalnie mialam susze przed okresem tak dwa dni wczesniej troche wiecej sluzu niz normalnie i bole brzucha jak na okres.
Mysle ze u mnie mocno pomogla dieta i suplementacja.
 
To i ja się pochwalę 🥰
Nam się udało 😊
Po wielkich wybojach, do 3 razy sztuka, jeszcze bez ingerencji klinik. Wczoraj pierwsza wizyta u lekarza, 7tydzien, zarodek odpowiada wielkością do wieku ciąży, serduszko bijące i co najważniejsze w końcu na swoim miejscu -w macicy 😍
Ja dzis tez zobaczylam mocna druga kreseczke na tescie po tym jak wczoraj nie dostalam okresu.
W 28dc testy najtansze z allegro biale w 31 dniu cyklu dwie mocne kreski na czulym tescie.
Brak objawow juz myslalam ze cykl stracony ale jak normalnie mialam susze przed okresem tak dwa dni wczesniej troche wiecej sluzu niz normalnie i bole brzucha jak na okres.
Mysle ze u mnie mocno pomogla dieta i suplementacja.
Gratulacje dziewczyny 🙂🙂
 
Gratuluję dwóch kresek tym co je zobaczyły [emoji846]
A wszystkim innym (w tym sobie) życzę żebyśmy zobaczyły je jak najszybciej [emoji16]
I nie wiem jak to działa, ale... Jak przyjaciółka powiedziała o ciąży to czułam złość, smutek, niesprawiedliwość.
Jak czytam o Waszych [emoji3498] to się cieszę i wstępuje we mnie nowa nadzieja, że i mi się uda [emoji846]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry