reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
A ja wam opowiem w sumie coś śmiesznego....bo nigdy bym nie pomyślała i smutnego, bo nie mam pewności czy to coś zmieni.... W związku z tym, że staramy się ponad rok postanowiliśmy zrobić bardziej rozbudowane badania...hormony, plemniki itd. Itp. za tydzień mamy wizytę w klinice i zbieramy sobie te wyniki, bo chciałam się umówić na hsg....iii ? I wyszło, że mimo brania przez 1,5 mc żelaza mam niski poziom i mam tragicznie niski poziom wit. D3.... Paradoksalnie oba parametry fatalnie wpływają na płodność u kobiet.... Już wiem, że na hsg się nie umówię i muszę łykać żelazo i wit. D3 dalej iiii i cholera być może przez taką pierdołę od wielu miesięcy płaczę przy każdej @. Trzymajcie proszę kciuki, żeby to była taka pierdoła i róbcie te podstawowe badania 😘
 
Wogole dziś mam 20 dc sprawdziłam sobie szyjke i od samego rana jest ciągle bardzo wysoko ledwo ja dosiegne, ale zamknięta . No i dopiero dziś zauważyłam sluz przeźroczysty z odrobiną białego. [emoji848] czy to możliwe że dopiero zaczynają mi się dni płodne?? [emoji33]
Cykle 28-30 dniowe .
Kurcze to jest mój problem od początku starań.
Nie wiem jak badać tą szyjkę. 😂
Nie wiem jak badać śluz. Tzn wiem w teorii, że ten super płodny ma konsystencję ponoć białka jajka.
U mnie dzisiaj dziewczyny 11dc teoretycznie za 4 dni owulacja, powinny mi się zaczynać dni płodne, a śluz.. Hm.. Kiedy dotykam palcami to czuję "mokrość" ale białko jajka to to nie jest 🥺 Może tak być, że ten śluz jest rzadki i mokry jak woda? Zero ciągnięcia się?

Dziewczyny produkujecie tyle postów, że wchodząc raz dziennie nie nadążam czytać.. 😂 Gratuluję wszystkim dziewczynom I I !!! Rośnijcie zdrowo ❤
 
reklama
A ja wam opowiem w sumie coś śmiesznego....bo nigdy bym nie pomyślała i smutnego, bo nie mam pewności czy to coś zmieni.... W związku z tym, że staramy się ponad rok postanowiliśmy zrobić bardziej rozbudowane badania...hormony, plemniki itd. Itp. za tydzień mamy wizytę w klinice i zbieramy sobie te wyniki, bo chciałam się umówić na hsg....iii ? I wyszło, że mimo brania przez 1,5 mc żelaza mam niski poziom i mam tragicznie niski poziom wit. D3.... Paradoksalnie oba parametry fatalnie wpływają na płodność u kobiet.... Już wiem, że na hsg się nie umówię i muszę łykać żelazo i wit. D3 dalej iiii i cholera być może przez taką pierdołę od wielu miesięcy płaczę przy każdej @. Trzymajcie proszę kciuki, żeby to była taka pierdoła i róbcie te podstawowe badania 😘

A jaki poziom Wit D? Mi ładnie wzrosła po tej

No i dlatego też polecają metyle czyli gr B i foliany
 

Załączniki

  • Screenshot_20200709_195647_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200709_195647_com.android.chrome.jpg
    180,1 KB · Wyświetleń: 62
Do góry