reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Co ty gadasz[emoji23]w jakim 20 TC[emoji1787]w ciąży byłaś ?[emoji23] Każdy lekarz ci powie że pierwsze dziecko czujesz w 14 albo 16 TC bo nie wiesz co masz czuć a potem tylko wcześniej.
14 czy 16 tc? Hmm ciekawe. To w takim razie ja pomarzyć mogłam [emoji2368]
Poczułam w okolicach 20-22 tc a to pierwsze dziecko
 
reklama
Co tam dziewczyny u Was?
Do mnie się niestety jakaś infekcja przypałętała - skutki tygodnia nad jeziorem, niestety :/ Mogłam przewidzieć, bo ja w sumie podatna na takie rzeczy jestem, ale już nie ma co analizować. Biorę jakieś specyfiki z apteki, kilka dni i będę gotowa do działania :) Na szczęście do dni płodnych mam jeszcze chwilę, to chyba akurat się wyrobię z tym wszystkim. Poza tym mam wiesiołka, a jeszcze kusi mnie ten ananas :D Tak tu wychwalany!
 
Tylko ja nie mam po czym mieć wzdęć, bo jem dosłownie jak ptaszek, nie mam praktycznie wcale apetytu, a jak już mnie ssie to zjem troszkę i więcej nie mogę, bo zaraz mi nie dobrze...ta ciąża jest kompletnie inna niż moja pierwsza, w której do 7msc czułam się rewelacyjnie...teraz od początku mdłości, zawroty głowy, pobolewanie podbrzusza, uderzenia gorąca, brak apetytu, zaparcia i hemoroidy ;/ jestem ciekawa, czy to zwiastuje córkę skoro zupełnie inaczej przebiega ta ciąża :p
A Twoje samopoczucie jak? Który już tydzień Ci leci? :)
To się tak wydaje kochana :) Możesz nawet ich nie czuć. Po prostu brzuszek puchnie, potem znika, potem znów puchnie :)

Wczoraj miałam mały kryzys emocjonalny, bo mama po udarze już mieszka z nami, a była na 4 msc rehabilitacji od razu po chorobie, więc chyba musiałam sobie przepracować w głowie, że jeszcze sporo pracy przed nami.

A tak to czuję się dobrze, tylko biodro dokucza mi od 3 tygodni. Jutro mam wizytę u prowadzącego to mu powiem, ale chyba nie będzie sprawdzał spojenia łonowego tylko wyśle mnie do fizjo, a ja za bardzo kasy teraz nie mam na coś takiego :( A boli już tak, że kuleję :(

Dziś jesteśmy 30+2 :)

A to mój Staś wczoraj :) Waży już 1628 g.

8B5B1D08-C6F5-41DE-AD19-2255278407C5.jpeg
B439E852-1139-4032-83A0-981CC7A43F74.jpeg
 
reklama
To się tak wydaje kochana :) Możesz nawet ich nie czuć. Po prostu brzuszek puchnie, potem znika, potem znów puchnie :)

Wczoraj miałam mały kryzys emocjonalny, bo mama po udarze już mieszka z nami, a była na 4 msc rehabilitacji od razu po chorobie, więc chyba musiałam sobie przepracować w głowie, że jeszcze sporo pracy przed nami.

A tak to czuję się dobrze, tylko biodro dokucza mi od 3 tygodni. Jutro mam wizytę u prowadzącego to mu powiem, ale chyba nie będzie sprawdzał spojenia łonowego tylko wyśle mnie do fizjo, a ja za bardzo kasy teraz nie mam na coś takiego :( A boli już tak, że kuleję :(

Dziś jesteśmy 30+2 :)

A to mój Staś wczoraj :) Waży już 1628 g.

Zobacz załącznik 1162342Zobacz załącznik 1162343
Staś! Jak mój pradziadek, piękne imię :) ja jakoś nie zaskoczyłam, że Ty w ciąży, i to takiej zaawansowanej! Gdzieś mi może mignęło, ale czasem nie łapię, która z Was co pisze ;) skoro pojawiasz się na staraczkach, to znaczy, że dłużej się staraliście?

U mnie kolejny dzień śluzu, więc dalej nie wiem o co chodzi ;) Jeszcze 5 dni do testu :D

Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy w 20-21 tygodniu.
@bleucoco to już jest prawdziwy maluszek :D
Trzymam kciuki! ✊
 
Do góry