reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

HEJKA!,
Mam nadzieje że ciepło mnie przyjmiecie. Pierwszy raz jestem na takim forum.
Piszę bo chcę sie czymś podzielić.
Staramy się od początku tego roku ale od czerwca jestem pod ścisła kontrolą ginekolog Endokrynolog z kliniki płodności. Z własnego wyboru ponieważ mam PCOS i nie chcialam się stresować swoją płodnościa dlatego od razu zaczełam działać. :)
Hormony wyszły obiecująco; podwyzszony tylko progesteron ( co przy PCOS podobno normalne) i TSH na granicy.
Jestem na stymulacji letrozolem, w 12 dniu Estrofem + Progesteron i właśnie zaczynam mój 2 cykl.
Wczoraj bylam na USG i pęcherzyk już dodstatecznie urósł!! Dzis musze zrobić zastrzyk ovitrelle i w ten weekend działamy. Trzymajcie mocno kciuki dziewczyny. Cieszę się że mogłam sie tutaj wygadac, rozumiecie nie chce zapeszać.
Pozdrawiam ciepło
Trzymamy kciuki! ✊ Po to jest forum, zeby sie wygadac :) Ja tez nie chce juz zadreczac moich bliskich w kolko ta sama spiewka,wiec zapisalam sie tutaj zeby moc wylac swoje zale :D


Ja też piłam w tym cyklu wiesiołek ale okropny w smaku. Za to jem codziennie ananasy 🤣
U mnie sluz był może ze 3 dni obfity, a teraz jakby nie było go wcale 🤷‍♀️ a testować zamierzam w 30dc.
Ja lykam wiesiolek w tabletkach, 2 razy dziennie. Ananasow jeszcze nie probowalam ale podobno czynia cuda :D
 
reklama
Trzymamy kciuki! ✊ Po to jest forum, zeby sie wygadac :) Ja tez nie chce juz zadreczac moich bliskich w kolko ta sama spiewka,wiec zapisalam sie tutaj zeby moc wylac swoje zale :D



Ja lykam wiesiolek w tabletkach, 2 razy dziennie. Ananasow jeszcze nie probowalam ale podobno czynia cuda :D
Tez możesz sprawdzić 😁
 
Po lekach działających na przysadkę mózgową powinno się uważać i nie prowadzić pojazdów.. Musiałaś się nieźle wystraszyć.
Polecam brać ten lek przed snem. Łatwiej znieść nieprzyjemne objawy.
Ja biorę dostinex i też czasami mam takie jazdy.. ale biorę przed snem, układam się "na żabę" żeby złagodzić siłę parcia na wymioty i udaje się zasnąć :D
Brałam na noc, ale wtedy mialam 16 lat i guza na przysadce, więc calkiem inna rzeczywistość
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak nie miałam w tym miesiącu plodnego sluzu tzn że nie było owulacji? Jajnik pobolewal mnie 2 dni ok 16, 17 dc. Martwie sie ze nastepnym cykl bedzie nieudany🙄
 
Ostatnia edycja:
Ale to sie w calym cyklu je czy na czas owulacji? Jak to dziala? :D I z puszki czy swiezy?
Swieży, wydaje mi się że taki ma najwięcej właściwosci. Ja jem przez cały cykl ale dziewczyny pisały ze od czasu owu do końca 😁 ja polegam na nich 😁 z tego co wyczytałam to ma w sobie dużo bromeliny która pomaga w zagnieźdzeniu zarodka
 
reklama
Do góry