reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, czy przy pcos jak nie mam okresu w ogóle mogę zacząć stymulacje owulacji jak nie miałam okresu czy przed stymulacja muszę go wywołać? Gine za 3 tyg a chciałabym wiedzieć to bym sobie załatwiła receptę na dupka :)
Przy PCOS brak okresu nie zawsze świadczy o braku owulacji... więc chyba stymulować też można.
Ale nie wiem. Lepiej zadzwoń do lekarza.
 
wiem czego się spodziewać 😂 w poprzedniej ciąży już w 10 t czułam to samo a w kolejnych czuje się szybciej 🤣
No ale w 8 czy 12 to i tak nic nie czuć.. Pierwsze ruchy jakiekolwiek odczuwa się w 20 tyg.. niektóre kobiety w 16 coś czują... może Ci się w brzuchu przelewa i sobie wkręcasz :D
 
No ale w 8 czy 12 to i tak nic nie czuć.. Pierwsze ruchy jakiekolwiek odczuwa się w 20 tyg.. niektóre kobiety w 16 coś czują... może Ci się w brzuchu przelewa i sobie wkręcasz :D
Co ty gadasz😂w jakim 20 TC🤣w ciąży byłaś ?😂 Każdy lekarz ci powie że pierwsze dziecko czujesz w 14 albo 16 TC bo nie wiesz co masz czuć a potem tylko wcześniej.
 
Co ty gadasz😂w jakim 20 TC🤣w ciąży byłaś ?😂 Każdy lekarz ci powie że pierwsze dziecko czujesz w 14 albo 16 TC bo nie wiesz co masz czuć a potem tylko wcześniej.
jesteś ewenementem w takim razie. Nie donosiłam ciąży, ale moje siostry i przyjaciółka czuły mniej więcej 18-20tc. Te bardzo szczupłe ok 17. I nie mówię o 1 ciążach. Z resztą, nie istotne.. od 16tc to jeszcze jest co czuć bo dziecko ma ok. 15cm, a w 8 jakiś... cm? :D
 
Jestesmy w tym samym dniu. Ja też monitorowałam ten cykl testami owu. W piątek i w sobotę miałam najmocniejsze kreski. Uznałam to za pozytyw. Dla odmiany zrobiłam w poniedziałek i już kreski były bledsze. Wtorek już też. Nie wiem czy powinnam je robić dalej skoro się wykonuje tylko do pierwszego pozytywu ale to pierwszy raz mam do czynienia i chciałam zobaczyć jak długo się utrzymują. A więc mam nadzieję że u mnie owulacja już się odbyła. Chociaż wychodzi na to ze była wcześniej niż przewidywałam bo z aplikacji pokazuje mi ze to dzis. Testy wiadomo nie dają gwarancji dlatego w przyszłym tygodniu zbadam progresteron żeby mieć jakieś odniesienie.

To faktycznie szybko byla ta owu. Jakiej dlugosci masz cykle?
To jest rowniez moj pierwszy miesiac z testami owulacyjnymi i sie zastanawiam czy ja prawidlowo wykonuje :D takie proste niby :D
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie odzywam się bo urlopujemy się z małżem nad morzem ☺ przesyłam gorące pozdrowienia 🥰 i jeśli tylko macie możliwość to wybierzcie się na jakiś urlop bo to super sposób na niemyślenie 🙂
IMG_20200812_204706_compress31.jpg
IMG_20200812_202229_compress61.jpg
 
Do góry