reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny, nie odzywam się bo urlopujemy się z małżem nad morzem ☺ przesyłam gorące pozdrowienia 🥰 i jeśli tylko macie możliwość to wybierzcie się na jakiś urlop bo to super sposób na niemyślenie 🙂Zobacz załącznik 1162212Zobacz załącznik 1162214
Pięknie! :D
Ja również pozdrawiam z nad morza ale egejskiego :*
Obraz 004.jpg
 
To faktycznie szybko byla ta owu. Jakiej dlugosci masz cykle?
To jest rowniez moj pierwszy miesiac z testami owulacyjnymi i sie zastanawiam czy ja prawidlowo wykonuje :D takie proste niby :D
Testów zaczęłam używać po 3 dniach od skończenia @. Pierwsze dwa testy nawet kreski mi nie pokazywały, myślałam że to jakaś lipa 🤣 później pokazała się kreska ale bardzo jasna i tak stopniowo ciemniała. A przez dwa dni utrzymywała się mocna krecha.Cykle mam dłuższe przedział tak pomiędzy 32-35 dni. . I muszę się poprawic , dziś mam 19 dc haha a 14 dni to mi zostały do okresu. Wybacz ale jestem po nieprzespanej nocy i tylko na kalendarzyk spojrzałam już nie myśląc co i jak.
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-08-13-10-35-13-668_pl.bella.kalendarzyk.jpg
    Screenshot_2020-08-13-10-35-13-668_pl.bella.kalendarzyk.jpg
    186,7 KB · Wyświetleń: 51
jesteś ewenementem w takim razie. Nie donosiłam ciąży, ale moje siostry i przyjaciółka czuły mniej więcej 18-20tc. Te bardzo szczupłe ok 17. I nie mówię o 1 ciążach. Z resztą, nie istotne.. od 16tc to jeszcze jest co czuć bo dziecko ma ok. 15cm, a w 8 jakiś... cm? :D
Ja chudnę zamiast tyć przez wymioty i tak mi lekarz mówił że tak mam poprostu. Przez to mam wyniki złe i nikomu tego nie życzę bo zamiast się cieszyć to tylko się zamartwiam😔 Muszę odpocząć trochę a Wam wszystkim życzę upragnionych ciąż i szczęśliwego donoszenia 😊
 
Testów zaczęłam używać po 3 dniach od skończenia @. Pierwsze dwa testy nawet kreski mi nie pokazywały, myślałam że to jakaś lipa 🤣 później pokazała się kreska ale bardzo jasna i tak stopniowo ciemniała. A przez dwa dni utrzymywała się mocna krecha.Cykle mam dłuższe przedział tak pomiędzy 32-35 dni. . I muszę się poprawic , dziś mam 19 dc haha a 14 dni to mi zostały do okresu. Wybacz ale jestem po nieprzespanej nocy i tylko na kalendarzyk spojrzałam już nie myśląc co i jak.
A spoko :D juz zaczelam sie stresowac ze ten sam dzien a owulacje juz mialas :D mi sie wydaje ze z kazdym dniem druga kreska jest coraz bledsza a nie ciemniejsza 🤔 ale czuje zwiekszona ilosc sluzu ( mozeto przez wiesiolka bo zaczelam brac) i lekkie pobolewanie jajnikow
kiedy zamierzasz testowac?
 
HEJKA!,
Mam nadzieje że ciepło mnie przyjmiecie. Pierwszy raz jestem na takim forum.
Piszę bo chcę sie czymś podzielić.
Staramy się od początku tego roku ale od czerwca jestem pod ścisła kontrolą ginekolog Endokrynolog z kliniki płodności. Z własnego wyboru ponieważ mam PCOS i nie chcialam się stresować swoją płodnościa dlatego od razu zaczełam działać. :)
Hormony wyszły obiecująco; podwyzszony tylko progesteron ( co przy PCOS podobno normalne) i TSH na granicy.
Jestem na stymulacji letrozolem, w 12 dniu Estrofem + Progesteron i właśnie zaczynam mój 2 cykl.
Wczoraj bylam na USG i pęcherzyk już dodstatecznie urósł!! Dzis musze zrobić zastrzyk ovitrelle i w ten weekend działamy. Trzymajcie mocno kciuki dziewczyny. Cieszę się że mogłam sie tutaj wygadac, rozumiecie nie chce zapeszać.
Pozdrawiam ciepło
 
reklama
A spoko :D juz zaczelam sie stresowac ze ten sam dzien a owulacje juz mialas :D mi sie wydaje ze z kazdym dniem druga kreska jest coraz bledsza a nie ciemniejsza 🤔 ale czuje zwiekszona ilosc sluzu ( mozeto przez wiesiolka bo zaczelam brac) i lekkie pobolewanie jajnikow
kiedy zamierzasz testowac?
Ja też piłam w tym cyklu wiesiołek ale okropny w smaku. Za to jem codziennie ananasy 🤣
U mnie sluz był może ze 3 dni obfity, a teraz jakby nie było go wcale 🤷‍♀️ a testować zamierzam w 30dc.
 
Do góry