reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To ja jeszcze z innym pytaniem ;) kiedy te badania robić? Po ilu nieudanych cyklach? Ja mam taki plan, żeby do końca roku zajść w ciążę. Jak się nie uda - wtedy badania. Czyli daje sobie jakieś pół roku na starania. Niby lekarze mówią, że rok starań jest "ok", ale myślę, że to trochę długo 🤔

No to już chyba zależy, to tak pół roku to myślę, że chyba wystarczy potem bym zrobiła badania. Ja wszystko robiłam przed, szybko nam się udało, ale z ciążą nie wyszło więc niedawno robiłam powtórkę + wszelkie dodatkowe.
 
reklama
Ja tez jutro. Pisałam tu, że od 32 do 34 dc mialam zabarwiony śluz. Dziewczyny doradzily isc po test, bo się pokonczyly, więc jutro kupię. Staram się nie nastawiać, a jeszcze moj dwulatek mi dzisiaj poskakał po brzuchu przy zabawie [emoji21]
Co z tego, że poskakał? 😊 Jeśli jesteś w ciąży, to uwierz mi - zarodek jest należycie chroniony przez powłoki brzuszne przed takimi codziennymi rzeczami.
 
To ja jeszcze z innym pytaniem ;) kiedy te badania robić? Po ilu nieudanych cyklach? Ja mam taki plan, żeby do końca roku zajść w ciążę. Jak się nie uda - wtedy badania. Czyli daje sobie jakieś pół roku na starania. Niby lekarze mówią, że rok starań jest "ok", ale myślę, że to trochę długo 🤔
Ja też tak myślałam...ale nawet nie wiem kiedy zrobiło się 14 miesięcy... Myślę, że nie ma reguły. Powyżej 30 roku życia po 6mc dobrze zacząć badania, u osób młodszych po 12mc....a realnie chyba trzeba do tego dojrzeć
 
To ja jeszcze z innym pytaniem ;) kiedy te badania robić? Po ilu nieudanych cyklach? Ja mam taki plan, żeby do końca roku zajść w ciążę. Jak się nie uda - wtedy badania. Czyli daje sobie jakieś pół roku na starania. Niby lekarze mówią, że rok starań jest "ok", ale myślę, że to trochę długo [emoji848]
Mi każdy lekarz mówił że po roku staran
 
reklama
Do góry