reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja nie schudłam nic na diecie 1400 kcal... Idę do lekarza, może mi coś poradzi. Znam przypadki ludzi, którzy mieli dietę 1200 kcal, pod opieką lekarza, ale mieli bardzo duża nadwagę.

Więc może inne przyczyny tego mogą być. Robiłaś badania w kierunku io? Sorki, bo już nie kojarzę wszystkich osób.
Łatwo sobie na necie wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i ja przy siedzącej pracy na redukcji miałam 1800 jak dochodziły ćwiczenia to systematycznie zwiększałam kcl a i tak chudłam i póki co od 2 lat trzymam stała wagę a pozwalam sobie na grzeszki.

1200 kcl.. Uciekać od takiego lekarza 🤬😱
 
Za mało kalorii, za duży deficyt. Organizm będzie magazynował.. Polecam dietetyka klinicznego, który pod wyniki badań ułoży dietę. Ja testowałam różne, dietetyk mnie powysyłał na badania, wyszła insulina. W maju zaczęłam dietę, w czerwcu było minus 8 na 1700 kcal, teraz jestem w 4 msc ciąży i w ciąży uciekło jeszcze 5 kg, mimo że żadnej diuety Bień stosuoke, ale jem zdrowo i niskim IG. Co nie zmienia faktu, że zachcianki też spełniam [emoji3]
Ja nie schudłam nic na diecie 1400 kcal... Idę do lekarza, może mi coś poradzi. Znam przypadki ludzi, którzy mieli dietę 1200 kcal, pod opieką lekarza, ale mieli bardzo duża nadwagę.
 
Nie testuje
emoji16.png
@ przyszła
emoji28.png

Następnym razem się uda 💪 @Aksamitka28 u Ciebie też :)
 
reklama
Do góry