reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ale po 1 peaku nie powinno się już robić testów, bo wysoki poziom LH może się utrzymywać bardzo długo.
No właśnie aplikacja podpowiada mi żeby testować żeby zobaczyć jak spada lh . Chce to sprawdzić .
Chciałabym porównać jeśli ktoś testuje dalej po peaku :) czy jestem jedyną testujaca po owu ? [emoji848]
 
No właśnie aplikacja podpowiada mi żeby testować żeby zobaczyć jak spada lh . Chce to sprawdzić .
Chciałabym porównać jeśli ktoś testuje dalej po peaku :) czy jestem jedyną testujaca po owu ? [emoji848]
Ja tez testuje tylko do pierwszego pozytywu ale były tu dziewczyny, które testowaly dłużej i pamiętam, że im cuda wychodziły, bo raz poziom lh byl niski a raz wysoki. Po pierwszym pozytywie już cieżko się wyznać i zgłupieć można. A która apka Ci tak podpowiada?
 
Aaa to ja nie używam tej apki i niestety nie pomogę w żaden sposób ale @coca chyba używa to może coś podpowie [emoji6]
Naczytalam się że wysokie LH też może świadczyć o " Nadmiar hormonu luteinizującego fizjologicznie występuje u kobiet po menopauzie, może też być związany z pierwotną niewydolnością jajników " .

Nie robiłam jeszcze żadnych badań więc poprostu chciałam porównać czy ktoś też tak ma i w badaniach wyszło wszystko w porządku.
 
Naczytalam się że wysokie LH też może świadczyć o " Nadmiar hormonu luteinizującego fizjologicznie występuje u kobiet po menopauzie, może też być związany z pierwotną niewydolnością jajników " .

Nie robiłam jeszcze żadnych badań więc poprostu chciałam porównać czy ktoś też tak ma i w badaniach wyszło wszystko w porządku.

Ale to chyba musiał by Ci się utrzymywać cały cykl taki podwyższony poziom, a z tego co pamietam na początku cyklu masz normalne poziomy, po prostu po peaku poziom utrzymuje Ci się trochę dłużej [emoji848] (nie pamietam). W zasadzie od biedy możesz sobie zbadać LH na początku cyklu, w okolicy owu i tydzień po i odnieść to do wartości referencyjnych w lab [emoji12] a co Twój gin powiedział?
 
Naczytalam się że wysokie LH też może świadczyć o " Nadmiar hormonu luteinizującego fizjologicznie występuje u kobiet po menopauzie, może też być związany z pierwotną niewydolnością jajników " .

Nie robiłam jeszcze żadnych badań więc poprostu chciałam porównać czy ktoś też tak ma i w badaniach wyszło wszystko w porządku.

A co do tych jajników to chyba nic nie wskazuje, żebyś miała takie problemy skarbie, nie denerwuj się [emoji3590] miesiączkujesz regularnie, FSH badalas?
 
Ale to chyba musiał by Ci się utrzymywać cały cykl taki podwyższony poziom, a z tego co pamietam na początku cyklu masz normalne poziomy, po prostu po peaku poziom utrzymuje Ci się trochę dłużej [emoji848] (nie pamietam). W zasadzie od biedy możesz sobie zbadać LH na początku cyklu, w okolicy owu i tydzień po i odnieść to do wartości referencyjnych w lab [emoji12] a co Twój gin powiedział?
Nie byłam jeszcze u niego nawet [emoji28] powie że do roku to normalne . Ale ostatecznie przyjadę się spory kawałek dalej do mojego gina z 1 ciąży bo mam do niego zaufanie i wiem że nie odesle mnie z kwitkiem . Zrobię to w tyg . Nie wiem jak wygląda na początku bo nigdy nie miałam negat testu owu . Zawsze była dość ciemna kreska. Nie robiłam od początku cyklu . Poprzedni cykl też miałam długo pozytywy .
 
reklama
Niczego nie badalam. Od wyjecia spirali byłam tylko na kontroli .. dostałam skierowanie do szpitala na usunięcie dużej torbieli na jajniku... w szpitalu już jej nie było. A teraz moze nadal się coś rozwija I jednak ta torbiel jest?? Ostatecznie w tyg jadę do lekarza .
 
Do góry