reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@MiWiZu mierzenie o innych godzinach wpływa na mnie wzrostem, ale tej nocy mały nie spał od 4 do 6 do tego siusiu, karmienie głodnego kota 🤦‍♀️ zmierzona temp po 7 jak zawsze i tak się zastanawiam jaki ma wpływ taki brzebieg nocy, kurczę jak na złość cieszyłam się z objawów wczesnej owu bo ja mam.zawsze później, no noc.musze się uzbroić w.cierpliwosc
Myślę, że jutro rano jak zmierzysz, to będziesz wiedziała, czy to jednorazowo inna temp czy już jednak idzie w górę.
 
reklama
zdarzają się takie wyskoki u mnie czasami też, ale rozumiem że ty juz po owu?
Raczej tak chyba 🤷🏼‍♀️ Choć każda aplikacja podaje inną datę. Jakieś 4 strony temu chyba pisałam szczegółowo. Owulację powinnam była mieć albo 20 albo 24 albo 27 grudnia według trzech różnych apek. 🤣
A może wtedy jednak nie miałam i teraz mam... Choć by to było dziwne, bo 26 dzień cyklu, a cykle mam 29-31 dniowe. 🤔
 
Raczej tak chyba [emoji2372] Choć każda aplikacja podaje inną datę. Jakieś 4 strony temu chyba pisałam szczegółowo. Owulację powinnam była mieć albo 20 albo 24 albo 27 grudnia według trzech różnych apek. [emoji1787]
A może wtedy jednak nie miałam i teraz mam... Choć by to było dziwne, bo 26 dzień cyklu, a cykle mam 29-31 dniowe. [emoji848]
Mi alko zazwyczaj podnosi o 0.2-0.3°C, może to to biorąc pod uwagę sylwestra? [emoji16]

U mnie dziś 1dc, o 4 nad ranem pierwsze przeciwbólowe... Cudownie zaczęty rok jak się nawet ruszać nie mogę [emoji24]
 
Mi alko zazwyczaj podnosi o 0.2-0.3°C, może to to biorąc pod uwagę sylwestra? [emoji16]

U mnie dziś 1dc, o 4 nad ranem pierwsze przeciwbólowe... Cudownie zaczęty rok jak się nawet ruszać nie mogę [emoji24]
Tyle, że ja nie pije w ogóle alko. Po prostu nie lubię. :) Może jednodniowe wahanie, jutro rano się okaże. :)
Bardzo dużo osób dziś i wczoraj ma 1 DC. Oj będzie pod koniec stycznia masowe testowanie, haha. :D
 
No nic dzięki dziewczyny za porady w jakimś stopniu pewnie wpływa na temp bo warunkiem jest minimum 3 godziny snu a ja takiego nie mialam dzisiaj w nocy, zobaczę na dniach co temp pokarze
troszkę się zawiodłam bo miałam dużo śluzu kilka dni pracę jajników czułam, a przez dwa dni mocno nawet przy chodzeniu, szyjka w momencie uczucia że jest mokro była nisko co przy moim tyłozgięcie tez się zgadza, ale to było 2-3 dni temu, dzisiaj już pryszcze po prawej stronie czoła i ciężkie piersi taki mój standard w drugiej fazie liczę że zaburzone te temp są a nie znowu się przesunie jak w ostatnim cyklu
 
reklama
Do góry