reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny, witam się dzisiaj z wami z moją @ w 1dc. Nie podłamuje się, czułam, że nic z tego nie wyszło w tym cyklu, ale jest trochę smutno. Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie nam wszystkim więcej szczęścia. Wszystkiego najpiękniejszego Wam życzę w 2021roku 🎊🥳😊
Witaj, w następnym cyklu się uda, 3mam kciuki 🤗😊
Ja dzisiaj byłam na becie, jak będę miała wyniki to się z Wami podzielę 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny, witam się dzisiaj z wami z moją @ w 1dc. Nie podłamuje się, czułam, że nic z tego nie wyszło w tym cyklu, ale jest trochę smutno. Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie nam wszystkim więcej szczęścia. Wszystkiego najpiękniejszego Wam życzę w 2021roku 🎊🥳😊
Moja @ miała przyjść wczoraj, ale jeszcze jej nie ma. Mój chce z drugim testem poczekać do soboty i wtedy zobaczymy, o ile @ nie przyjdzie wcześniej.

Wszystkim staraczkom i już tym co oczekują na swoje maleństwa wszystkiego dobrego w nowym roku 🎉
 
Moja @ miała przyjść wczoraj, ale jeszcze jej nie ma. Mój chce z drugim testem poczekać do soboty i wtedy zobaczymy, o ile @ nie przyjdzie wcześniej.

Wszystkim staraczkom i już tym co oczekują na swoje maleństwa wszystkiego dobrego w nowym roku 🎉
Im dłużej poczekasz tym bardziej pewna wiadomość. Rozumiem, że robiłaś już test, tak? Mam nadzieję, że nie nadejdzie @ i trzymam 👍 za dwie kreski
 
Im dłużej poczekasz tym bardziej pewna wiadomość. Rozumiem, że robiłaś już test, tak? Mam nadzieję, że nie nadejdzie @ i trzymam 👍 za dwie kreski
Zrobiłam test w 28 dc i był negatywny, dziś 32dc i czekamy. Po cichu też liczę że @ nie nadejdzie, ale też się nie nastawiam, że tak szybko się udało
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć 😊
 
U mnie też dzisiaj już na pewno 1dc. Trudno. Dalej nie umiem sobie wytłumaczyć tego co się działo. Szczesliwego Nowego Roku dziewczyny.
Przykro mi naprawdę... ale głowa do góry, jestem przekonana, że nowy rok będzie łaskawszy dla nas wszystkich ❤️ jeszcze chwila i ten przeklęty rok się skończy, nich nasze głowy uwolnią się razem z Nowym Rokiem. Jak tak się stanie to nie ma mocnych, że się nie uda!!! Trzymam za to mocno kciuki ❤️
 
Zrobiłam test w 28 dc i był negatywny, dziś 32dc i czekamy. Po cichu też liczę że @ nie nadejdzie, ale też się nie nastawiam, że tak szybko się udało
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć 😊
Myślę, że mogłabyś dziś spróbować 😊 wtedy testowałaś przed @, test mógł jeszcze nie wykazać. Teraz już powinien, jeśli jest coś na rzeczy 😊
 
Myślę, że mogłabyś dziś spróbować 😊 wtedy testowałaś przed @, test mógł jeszcze nie wykazać. Teraz już powinien, jeśli jest coś na rzeczy 😊
Ja właśnie o tym myślałam bo mnie korci, ale mój jakoś nie przekonany i chce jeszcze poczekać. A że alkoholu nie lubię to i tak nic pić nie będę 😅
 
reklama
Zrobiłam test w 28 dc i był negatywny, dziś 32dc i czekamy. Po cichu też liczę że @ nie nadejdzie, ale też się nie nastawiam, że tak szybko się udało
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć 😊
Trzymam kciuki! :) Rozumiem Twojego męża - ja tez wolę za późno zatestować, niż się za późno rozczarować... On pewnie czuje to samo.
Wszystkie dziewczyny, które są teraz w 1-3 dc - oby nowy rok przyniósł Wam szczęście i ⏸️ w styczniu! Tym, które są w kolejnych dniach cyklu (łącznie ze mną) tez życzę oczywiście w styczniu dwóch kresek. :D

Dziewczyny, przez Was 😂 mam teraz trzy aplikacje. I to jest jakieś szaleństwo! 🙈😂 Mierzę tylko temp. Testów jeszcze nie robiłam nigdy.
Mój Kalendarzyk mówi, że owulację miałam 22. grudnia (on w ogóle nie uwzględnia temp.) i @ dostanę 5. stycznia (wtedy współżyliśmy 1 dzień przed owu 21. grudnia, więc super).
Premom mówi, że owulację miałam 27. grudnia i @ dostanę 10. stycznia (co by mi było na rękę, bo wtedy dużo współżyliśmy haha! - 25. i 27. grudnia, więc by super pokryło).
Flo mówi, że owulację miałam 24. grudnia i @ dostanę 8. stycznia (to mi nie na rękę, bo wtedy współżyliśmy najbliżej 21. grudnia :/).
Jak wy sobie psychicznie radzicie z takim rozrzutem dat owulacji?! 🤪🤪 Oczywiście nie mówię tu o tych, co robią testy i dokładnie wiedzą, kiedy miały owulację. Albo coś czują. Ja nie czuję zupełnie nic. 🤪 i stąd moje obawy, czy mam tą owu czy nie... Jak zachodziłam z córką w ciążę, to mega kuł mnie lewy jajnik i jakoś byłam spokojna. 🤷‍♀️
Ciekawe, kiedy @ rzeczywiście dostanę i która aplikacja się najmniej pomyli. 🤪
 
Do góry