reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
To super!! Oby i u mnie tak było, jeśli się uda oczywiście 😄
Nie ma jak starsze rodzeństwo siostra kazała mówić do siebie "mistrzu", a mnie nazywała "urban", powiedziała mi że jak nie będę wycierać między palcami u stóp to mi grzyby wyrosną mam 35lat prawie, pamiętam to do tej pory 😂😂😂 siostra twierdzi że to cud że żyje to co ona że mną wyprawiała 😉
 
Nie ma jak starsze rodzeństwo siostra kazała mówić do siebie "mistrzu", a mnie nazywała "urban", powiedziała mi że jak nie będę wycierać między palcami u stóp to mi grzyby wyrosną mam 35lat prawie, pamiętam to do tej pory 😂😂😂 siostra twierdzi że to cud że żyje to co ona że mną wyprawiała 😉
Uśmiałam się 😆 To jak z tą betą jutro? Warto robić czy za szybko, chociaż z drugiej strony skoro jakaś krecha się pokazała to chyba warto🤔😊
 
Mam nadzieję, że to jest to😆 Mamy już córę, 5.01 ma 8 urodziny.. I trochę martwi mnie różnica wieku, ale jeśli się uda to jakoś to będzie 😊
Ja mam 8 lat młodsza siostrę. Nienawidziłam jej latami. Dopiero jak miała jakieś 14 chyba lat to zaczęłyśmy się powoli dogadywać. Teraz mamy ekstra kontakt, ciągle gadamy, piszemy do siebie, wysyłamy różne sobie rzeczy. :)
 
Ja mam 8 lat młodsza siostrę. Nienawidziłam jej latami. Dopiero jak miała jakieś 14 chyba lat to zaczęłyśmy się powoli dogadywać. Teraz mamy ekstra kontakt, ciągle gadamy, piszemy do siebie, wysyłamy różne sobie rzeczy. :)
Ja 6 lat starszą 😁 dogadałyśmy się dopiero jak ja miałam 16 lat. Wcześniej wieczna wojna 😂 później też się zdarzały wojenki 😉 po jakimś czasie rolę starszej siostry przejęłam ja😁 teraz to ja rządzę 😁
 
Miałam monitoring. I miałam owu ale nie zawsze w każdym cyklu. Clo zwiększa szanse w każdym cyklu, bo owu najczęściej jest. Powinno się po 6 miesiącach zrobić przerwę. Co do zmniejszenia rezerwy to zależy jaka jest, i ile pęcherzyków powstaje przy stymulacji (chyba). I monitoring jest ważny przy clo bo lekarz powinien sprawdzić czy działa i czy nie tworzą się torbiele na jajnikach bo np pęcherzyki nie pękają 😉
Dlugo bierzesz clo? Ja bralam pół roku i nic, zdarzało się ze nie było owulacji mimo stymulacji albo nie pekaly pęcherzyki to dostawalam ovitrelle, później dostalam Letrozol (jak to mój gin powiedział idziemy z grubej rury) i po nim udało mi się dwa razy zajsc w ciążę. W pierwszą po jednej tabletce od 3-7dc a w drugą ciążę bralam dwie tabletki też w tych dniach. Teraz o trzecie dziecko też walce drugi cykl z Letrozolem bo mam po nim piękny pęcherzyk który sam pęka :-)
 
Ja 6 lat starszą [emoji16] dogadałyśmy się dopiero jak ja miałam 16 lat. Wcześniej wieczna wojna [emoji23] później też się zdarzały wojenki [emoji6] po jakimś czasie rolę starszej siostry przejęłam ja[emoji16] teraz to ja rządzę [emoji16]
Moja siostra jest starsza o 1,5 roku. Od dziecka były między nami takie bójki, że po walkach byłyśmy prawie łyse. Mając po 13 i 15 lat biłyśmy się na środku ruchliwej ulicy o klucze do domu[emoji28] rozdzielali nas przechodnie[emoji2960] mimo to zawsze byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami [emoji38]
 
Moja siostra jest starsza o 1,5 roku. Od dziecka były między nami takie bójki, że po walkach byłyśmy prawie łyse. Mając po 13 i 15 lat biłyśmy się na środku ruchliwej ulicy o klucze do domu[emoji28] rozdzielali nas przechodnie[emoji2960] mimo to zawsze byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami [emoji38]
Największą wojna u nas to zawsze był pilot 😂 ahhh te czasy 😅

Dlugo bierzesz clo? Ja bralam pół roku i nic, zdarzało się ze nie było owulacji mimo stymulacji albo nie pekaly pęcherzyki to dostawalam ovitrelle, później dostalam Letrozol (jak to mój gin powiedział idziemy z grubej rury) i po nim udało mi się dwa razy zajsc w ciążę. W pierwszą po jednej tabletce od 3-7dc a w drugą ciążę bralam dwie tabletki też w tych dniach. Teraz o trzecie dziecko też walce drugi cykl z Letrozolem bo mam po nim piękny pęcherzyk który sam pęka :-)
Mam 2 podejście po roku. Następny cykl będzie 5 i mam zwiększyć dawkę do 2 tabletek dziennie, bo ten cykl nie ruszył. Tzn coś tam było ale za małe na stymulacji 😉
 
reklama
Największą wojna u nas to zawsze był pilot [emoji23] ahhh te czasy [emoji28]


Mam 2 podejście po roku. Następny cykl będzie 5 i mam zwiększyć dawkę do 2 tabletek dziennie, bo ten cykl nie ruszył. Tzn coś tam było ale za małe na stymulacji [emoji6]
Pamiętam jak kiedyś będąc z rodzicami nad morzem leżałyśmy na plaży i chciałyśmy się opalić. Zaczęłyśmy się bić, bo jedna drugiej zabierała słońce [emoji2358][emoji57]
 
Do góry