reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja też używam tych aplikacji ale nie mam aż takich rozbierzonosc. Mój kalendarzyk i premom pokazuje mi okres na dziś a flo na jutra. Nie wiem skąd u Ciebie aż takie rozbieżności [emoji4]
Może właśnie przez to, że ta temp mi tak dziwnie rosła schodkami zamiast raz a dobrze. 🙈
Ja bym owu wyznaczyła z tego co piszesz na 23.12, ale są tu inne specjalistki, może się wypowiedzą 😃
Zobaczę, kiedy dostanę @ i wszystko się wyjaśni. :D i w następnym cyklu spróbuje robić testy i zobaczę, jak to się z temp pokryje. :)
 
reklama
Oby nie było takiej potrzeby [emoji846]
Ja jestem ciekawa kiedy u mnie pojawi się @. Najczęściej przychodziła tak w pierwszej połowie dnia , rzadko kiedy wieczorem ale może jednak jutro się zjawi. Wogole wydaje mi się że cykl był bezowulacyjny więc cholera wie kiedy ta @ się pojawi
Może właśnie przez to, że ta temp mi tak dziwnie rosła schodkami zamiast raz a dobrze. [emoji85]

Zobaczę, kiedy dostanę @ i wszystko się wyjaśni. :D i w następnym cyklu spróbuje robić testy i zobaczę, jak to się z temp pokryje. :)
 
Oby nie było takiej potrzeby [emoji846]
Ja jestem ciekawa kiedy u mnie pojawi się @. Najczęściej przychodziła tak w pierwszej połowie dnia , rzadko kiedy wieczorem ale może jednak jutro się zjawi. Wogole wydaje mi się że cykl był bezowulacyjny więc cholera wie kiedy ta @ się pojawi
Mam nadzieję, że wszystko będzie odwrotnie. Cykl był owulacyjny, a małpa się nie pojawi. :D
 
Zrobiłam dzisiaj bete bo moja gin chciała zobaczyć tylko czemu ona jest jeszcze taka wysoka chyba ze się mylę
 

Załączniki

  • 20201231_173857.jpg
    20201231_173857.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 94
Zrobiłam dzisiaj bete bo moja gin chciała zobaczyć tylko czemu ona jest jeszcze taka wysoka chyba ze się mylę
beta nie spada od razu, mi z pustym pęcherzykiem nawet rosła ale nie prawidłowo, dopiero później spadała, pęcherzyk wymiarami był na 6tydzien po kilku dniach się lekko zmniejszył, a poronienie zaczęło się 4tyg później bo chciałam żeby sam organizm sie oczyścił kazali mi tylko tu w uk zrobić test ciążowy 2tygodnie po zakończonym krwawieniu
 
reklama
Do góry