reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

hej czekałam na ciebie myślałam czy wrócisz, bo trochę jakbyś się żegnała z nami 😊 ja nie odpowiem niestety na Twoje pytanie, myślę że odpowiedź na Twój pytanie czy pecherzyki są dobrej jakości tylko ivf by pokazało, monitoringi miałam w uk, ale to pożal się Boże tylko jeden w cyklu zawsze jak do iui byłam stymulowana, tutaj wszystko na opak jak dziewczyny pisały że nie wyobrażają sobie kontroli ciąży na początku to tu dopiero w 12tyg i to nie lekarz a operator usg sprawdza wszystko, a GP wierzy na słowo że jest ciąża są jeszcze położne ale one tylko papierologia się zajmują do 12tyg, dlatego jak będę w ciąży to spadam znowu do PL nie patrząc że wszystko 100%płatne to nie na moje nerwy 😉
Pożegnać nie, ale musiałam trochę głowę wyczyścić, zaczęłam już za bardzo wkręcać. Psychicznie święta też się dobrze nie zanosiły i niestety wymiękłam. Najgorsza Wigilia, potem z górki. A jak już przyszła @ to już dobrze. Teraz w nowy rok zabieram dzieciaki kuzyna na obiecane zaległe wakacje, to już w ogóle nie będę miała głowy do myślenia. Ze starszymi dzieciakami nie mam problemu, ale oni mają 2 miesięcznego bobasa i jest mi ciężko. Ale Nowy Rok nowe możliwości ;) . Ale postanowiłam że próbujemy te 3 miesiące ze stymulacją tyle lekarz proponowała, nie wiem czy więcej nie można czy bez sensu a potem odpuszczamy, dalej byłyby bombardowania ostro hormonami no i klinika a na to już za stara jestem, muszę się pogodzić że się nie uda. Kolejny miesiąc więcej witaminek, Koenzym Q10 no i ta borowina teraz pójdzie ostro w ruch. Może coś pomoże.
 
reklama
Dobra dziewczyny może to mega głupie pytanie ale jakie macie sposoby żeby po harcach w łóżku wszystko zostało w środku 😛😛? Leżycie przez jakiś czas, robicie świece ? 😂 Może któraś ma jakieś tajemne sposoby 😛😛
Ja czasem robię sobie chwilę nożyce 🙈😅 a tak to po prostu zostaje w łóżku i nauczyłam się po prostu nie wstawać przez 30 minut bo gdzieś kiedyś coś wyczytałam, że ileś tam czasu nie powinno się wstawać chociaż robiono chyba w USA badania i podobno czy wstajemy czy nie w żaden sposób nie wpływa na zajście w ciążę 😉
 
Ja czasem robię sobie chwilę nożyce 🙈😅 a tak to po prostu zostaje w łóżku i nauczyłam się po prostu nie wstawać przez 30 minut bo gdzieś kiedyś coś wyczytałam, że ileś tam czasu nie powinno się wstawać chociaż robiono chyba w USA badania i podobno czy wstajemy czy nie w żaden sposób nie wpływa na zajście w ciążę 😉
nożyce 😛 na to bym nie wpadła 😁
 
Ja piorę mamadha premium bo u Pana tabletki wyczytałam, że ma najlepszy skład przy staraniach i przy ciąży już też. Dodatkowo brałam folik bo biorę metformine więc kwas foliowy powinnam przyjmować w większej dawce, a że jego nie da się przedawkować to sobie nie żałuję [emoji23]
Teraz jak przyjdzie ovarin to folik odstawie, ale planuje dalej brać ten mamadha premium [emoji41]
A bierzesz ovarin i pregna start? Bo ja biorę właśnie pregna i się zastanawiam czy inaczej to skomponować aby były wszystkie składniki bo część rzeczy się powtarza..
A ten niepokalanek to konkretnie jakiegoś macie do polecenia? [emoji16]
 
Ja piorę mamadha premium bo u Pana tabletki wyczytałam, że ma najlepszy skład przy staraniach i przy ciąży już też. Dodatkowo brałam folik bo biorę metformine więc kwas foliowy powinnam przyjmować w większej dawce, a że jego nie da się przedawkować to sobie nie żałuję [emoji23]
Teraz jak przyjdzie ovarin to folik odstawie, ale planuje dalej brać ten mamadha premium [emoji41]
Hm to może na przyszły cykl też zamówię sobie te przyjemności 😁
 
Zrobiłam rano test ClearBlue z wskaźnikiem tygodnia i wyskoczył mi błąd. Miałam pusty ekran, a to wg ulotki oznacza, że test nie zadziałał poprawnie. Miał ktoś kiedyś taką sytuację?
Nie wiem czy to oznacza, że test był wadliwy czy ja coś źle zrobiłam? ale robiłam wszystko zgodnie z instrukcją.
 
Mógł po prostu być wadliwy.
Trzeba powtórzyć [emoji16]
Zrobiłam rano test ClearBlue z wskaźnikiem tygodnia i wyskoczył mi błąd. Miałam pusty ekran, a to wg ulotki oznacza, że test nie zadziałał poprawnie. Miał ktoś kiedyś taką sytuację?
Nie wiem czy to oznacza, że test był wadliwy czy ja coś źle zrobiłam? ale robiłam wszystko zgodnie z instrukcją.
 
A bierzesz ovarin i pregna start? Bo ja biorę właśnie pregna i się zastanawiam czy inaczej to skomponować aby były wszystkie składniki bo część rzeczy się powtarza..
A ten niepokalanek to konkretnie jakiegoś macie do polecenia? 😁
Ja biore ovarin i pregna start. Tak mi zaleciła moja ginekolog 🤷‍♀️ i mi ovarin nie zmniejszył pms, a wręcz jestem po nim bardziej drażliwa przed @🤦‍♀️
Mnie w tym cyklu też wyjątkowo mocno bolą piersi, a cykl bez owu więc już przestaje zwracać uwagę na to 😅
 
reklama
Ja biore ovarin i pregna start. Tak mi zaleciła moja ginekolog 🤷‍♀️ i mi ovarin nie zmniejszył pms, a wręcz jestem po nim bardziej drażliwa przed @🤦‍♀️
Mnie w tym cyklu też wyjątkowo mocno bolą piersi, a cykl bez owu więc już przestaje zwracać uwagę na to 😅
Ja jestem w tym cyklu właśnie bardzo spokojna, spać mi się dużo tylko chce ale taka moja uroda ale cycki dają tak popalić, że bym sobie je obcięła 😅
Spróbuję zapisać się gdzieś do gina na nfz, ale gdzie nie dzwonie to słyszę, że jeśli nie byłam ich pacjentką to mnie nie przyjmą 🙈 a nie widzi mi się płacić znowu 300 zł za wizytę...
 
Do góry