reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny jaki macie spadek temperatury przed @? Bo się tak zastanawiam jak to u was wygląda. U mnie w pierwszej fazie to było 36.1 a w drugiej można uznać, że jest od 36.5 w górę, czyli teoretycznie powinna spaść do temperatury z pierwszej fazy czy po prostu spaść? Do @ jeszcze dwa dni i myślę czego tu się spodziewać i pamiętam o tym, że temperatura można spaść dopiero w trakcie @ 😉
 
Dziewczyny jaki macie spadek temperatury przed @? Bo się tak zastanawiam jak to u was wygląda. U mnie w pierwszej fazie to było 36.1 a w drugiej można uznać, że jest od 36.5 w górę, czyli teoretycznie powinna spaść do temperatury z pierwszej fazy czy po prostu spaść? Do @ jeszcze dwa dni i myślę czego tu się spodziewać i pamiętam o tym, że temperatura można spaść dopiero w trakcie @ 😉
Ja czasami mam 2 cykl na wyższych z poprzedniego cyklu. Czasami spada mi dopiero 6 dni po okresie. Czasami przed, czasami w trakcie czasami wcale. Mówi się, że ma po prostu spaść 🤷‍♀️
 
Pomyśl, że nowy cykl nowa szansa [emoji8] im szybciej się zaczął tym szybciej się skończy [emoji16]
U mnie nadal @ brak, ale już tak mnie boli brzuch i cycki, że jestem gotowa na armagedon [emoji23][emoji23][emoji23]
Prawdę mówiąc, coraz bardziej wierzę w to, że ten polip czy zrost na macicy może uniemożliwiać zagnieżdżenie. Mam zrobić USG w 4 DC, żeby się dowiedzieć co to, ale w tym cyklu nie będzie to możliwe, bo wypada święto. Więc kolejny miesiąc czekania, potem być może histeroskopia i kolejne miesiące ☹️ Niesamowite, że tak ciężko jest o tą ciążę... Nie spodziewałam się.
 
Ja czasami mam 2 cykl na wyższych z poprzedniego cyklu. Czasami spada mi dopiero 6 dni po okresie. Czasami przed, czasami w trakcie czasami wcale. Mówi się, że ma po prostu spaść 🤷‍♀️
Najlepiej by było jakby nikomu już nie spadała i nie zwiastowała @ tylko inne przyjemne rzeczy 😁 no nic będę cierpliwie czekać co się wydarzy...
A może macie coś fajnego do polecenia na złagodzenie pmsu? Bo mi cycki to w nogi chyba wejdą z tego bólu w tym cyklu 🙄
 
Dziewczyny chwaliły tu niepokalanka, ale osobiście nie brałam [emoji2368]
Jak mi dojdzie jeszcze jakaś tabletka to chyba zacznę chudnąć wreszcie bo nie będzie czasu na jedzenie [emoji23][emoji23][emoji23]
Najlepiej by było jakby nikomu już nie spadała i nie zwiastowała @ tylko inne przyjemne rzeczy [emoji16] no nic będę cierpliwie czekać co się wydarzy...
A może macie coś fajnego do polecenia na złagodzenie pmsu? Bo mi cycki to w nogi chyba wejdą z tego bólu w tym cyklu [emoji849]
 
Najlepiej by było jakby nikomu już nie spadała i nie zwiastowała @ tylko inne przyjemne rzeczy 😁 no nic będę cierpliwie czekać co się wydarzy...
A może macie coś fajnego do polecenia na złagodzenie pmsu? Bo mi cycki to w nogi chyba wejdą z tego bólu w tym cyklu 🙄
Ja drugi cykl biorę ovarin i zauważyłam totalny brak pms teraz. Być może to od niego, bo nic więcej nie zmieniałam. A zawsze tydzień przed @ miałam dwa bolące melony 🤪
 
Dobra dziewczyny może to mega głupie pytanie ale jakie macie sposoby żeby po harcach w łóżku wszystko zostało w środku 😛😛? Leżycie przez jakiś czas, robicie świece ? 😂 Może któraś ma jakieś tajemne sposoby 😛😛
 
reklama
Ja drugi cykl biorę ovarin i zauważyłam totalny brak pms teraz. Być może to od niego, bo nic więcej nie zmieniałam. A zawsze tydzień przed @ miałam dwa bolące melony 🤪
A bierzesz ovarin i pregna start? Bo ja biorę właśnie pregna i się zastanawiam czy inaczej to skomponować aby były wszystkie składniki bo część rzeczy się powtarza..
A ten niepokalanek to konkretnie jakiegoś macie do polecenia? 😁
 
Do góry