reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja dostałam 7 dni po odstawieniu kiedyś były to 3 dni nie wiem od czego to zależy a poza tym @ normalnie
Kurde bo tak się zastanawiam, w Wigilie decyzja czy test pozytywny czy negatywny, ale że to święta, które są do bani i tak to czy nie wziąć dupka 1 dzień dłużej żeby chociaż to mnie nie dobiło. Wolałabym innego czerwonego mercedesa niż tę @
 
reklama
Zrobiłam foto. Mam nadzieję, że już będzie spokojnie do czerwca. Życzę Wam dwóch kreseczek. I jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie. Szczególnie @HeraUnique. Ale i wam wszystkim bardzo mocno ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20201221_190617.jpg
    IMG_20201221_190617.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 78
  • IMG_20201221_185409.jpg
    IMG_20201221_185409.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 78
@Silence85 to dzisiaj to usg?

@MamaR
nie ma @ jeszcze? to u ciebie z 14 dzien po juz chyba 😊
Spodziewam się @ w wigilię . Dziś 13 lub 14 dpo bo jak byłam na monitoringu to gin mówił że jestem dzień lub dwa po owulacji. Mam test ale nie robię bo nie chce sobie dodatkowo humoru popsuc. Dawno tak źle się nie czulam. Może te leki na wywołanie owulacji tak na mnie działają bo to hormonalne.
Zrobiłam foto. Mam nadzieję, że już będzie spokojnie do czerwca. Życzę Wam dwóch kreseczek. I jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie. Szczególnie @HeraUnique. Ale i wam wszystkim bardzo mocno ❤️
Jaki już duży dzidzius 😍 Rosnijcie zdrowo i spokojnie do szczęśliwego rozwiązania 👌
 
reklama
Do góry