reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Beta negatywna. Po konsultacji z ginem mam wziąć dupka. Także okres zaraz po dupku przyjdzie a ja dziewczyny zmykam stąd. Powodzenia dziewczyny muszę zresetować umysł i skupić się na czym innym a fasolka przyjdzie sama❤️ oczywiście w 3dc-5dc komplet badań hormonalnych zmieniamy gina i na pewno przyjde się pochwalić.
 
Hej dziewczyny. Ja już po prenatalnych. Według usg wszystko ok. Jedynie przepływy trochę za wysokie. Ale powiedział by się tym na razie nie przejmować. W sumie nie mógł dokładnie sprawdzić bo małe się krecilo 😂 no i nie poznałam płci lokatora. Mam nagrana płytkę to spróbuję zdjęcie wyraźne później zrobić. Bo te co dostałam są małe i nie da się zrobić dobrego.
 

Załączniki

  • IMG_20201221_172313.jpg
    IMG_20201221_172313.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 74
Hej dziewczyny. Ja już po prenatalnych. Według usg wszystko ok. Jedynie przepływy trochę za wysokie. Ale powiedział by się tym na razie nie przejmować. W sumie nie mógł dokładnie sprawdzić bo małe się krecilo 😂 no i nie poznałam płci lokatora. Mam nagrana płytkę to spróbuję zdjęcie wyraźne później zrobić. Bo te co dostałam są małe i nie da się zrobić dobrego.
Nadal trzymamy kciuki 💖
 
Dziewczyny Wy to macie doświadczenie w duphastonie. Po odstawieniu po 10 dniach stosowania w jakim terminie dostajecie @ ? I czy ostro jest po czy podobnie w jak dotychczasowych @, kurde ja i tak mam ostro jak po świniobiciu 😡
 
reklama
Dziewczyny Wy to macie doświadczenie w duphastonie. Po odstawieniu po 10 dniach stosowania w jakim terminie dostajecie @ ? I czy ostro jest po czy podobnie w jak dotychczasowych @, kurde ja i tak mam ostro jak po świniobiciu 😡
Ja dostałam 7 dni po odstawieniu kiedyś były to 3 dni nie wiem od czego to zależy a poza tym @ normalnie
 
Do góry