reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja estradiol miałam zbadać w 3dc i wyszedł w normie. Miało być zbadane razem z FSH bo to w korespondencji z AMH daje jakaś podstawę do określenia rezerwy jajnikowej i info o ewentualnej menopauzie. I u mnie np wyszła niska rezerwa ale do menopauzy daleko. Na szczęście, bo już miałam wizje że jestem stara zgorzkniałą babcią nie mająca nawet dziecka.

Zgadza się, ale badanie estradiolu później tj. w okresie blisko owulacji czyli u każdej z nas inaczej określi czy pęcherzyk jest dojrzały i gotowy o pęknięcia.
 
reklama
Zgadza się, ale badanie estradiolu później tj. w okresie blisko owulacji czyli u każdej z nas inaczej określi czy pęcherzyk jest dojrzały i gotowy o pęknięcia.
Czyli i tak pewniejszy monitoring. A tak to gdybanie. Gotowy do pęknięcia nie wiadomo czy pęka. Bez sensu, monitoring będzie upierdliwy ale pewniejszy da obraz sytuacji.
 
Dziewczyny jak myślicie czy jak szykuje mi się mega stresujący okres czasu to lepiej odpuścić starania na najbliższy cykl ? Nie da się tego stresu uniknąć bo bronię pracę doktorską w połowie stycznia i pewnie najbliższe 3 tyg będę chodzić jak na szpilkach...
 
reklama
Do góry