reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dzień dobry ❤️
Zaczęłam w tym cyklu od nowa mierzyć temperaturę, obecnie w ustach i zastanawiam się jak to interpretować bo w tym cyklu zgłupiałam, najbardziej płodny śluz wystąpił na początku tygodnia. Obecnie szyjka wysoko ale nic więcej nie wskazuje na płodność, śluz też jakiś inny. Według różnych apek owu już była, tylko jedna przewiduję na dzisiaj.
@HeraUnique czy masz jakieś pomysły? ☺️
 

Załączniki

  • Screenshot_20201219_101134_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_20201219_101134_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    267 KB · Wyświetleń: 60
Dzień dobry ❤️
Zaczęłam w tym cyklu od nowa mierzyć temperaturę, obecnie w ustach i zastanawiam się jak to interpretować bo w tym cyklu zgłupiałam, najbardziej płodny śluz wystąpił na początku tygodnia. Obecnie szyjka wysoko ale nic więcej nie wskazuje na płodność, śluz też jakiś inny. Według różnych apek owu już była, tylko jedna przewiduję na dzisiaj.
@HeraUnique czy masz jakieś pomysły? ☺️
Albo jesteś przed owu I skok dopiero będzie, albo owu była 16dc tylko skok nie jest gwałtowny a stopniowy 🤷‍♀️
 
Kurde nie wiem co ze mną nie tak. W zeszłym cyklu w 20dc progesteron miałam 15.1 cykle mam 25 dniowe. Wtedy gin stwierdzila że w 15 DC miałam jeden bardzo mały pęcherzyk .88 i raczej nic z tego. Teraz w cyklu w 13 dniu pęcherzyk już 2.2, w 21 DC badałam progesteron i tylko 10.4 czy to wychodzi że nie było w ogóle owulacji? I czy progesteron może aż tak się wachac? I czy jeżeli jakimś cudem się udało to czy też ten progesteron nie jest za niski. Od 16dc mam brać duphaston do 26dc. Potem odstawić.
 
reklama
Kurde nie wiem co ze mną nie tak. W zeszłym cyklu w 20dc progesteron miałam 15.1 cykle mam 25 dniowe. Wtedy gin stwierdzila że w 15 DC miałam jeden bardzo mały pęcherzyk .88 i raczej nic z tego. Teraz w cyklu w 13 dniu pęcherzyk już 2.2, w 21 DC badałam progesteron i tylko 10.4 czy to wychodzi że nie było w ogóle owulacji? I czy progesteron może aż tak się wachac? I czy jeżeli jakimś cudem się udało to czy też ten progesteron nie jest za niski. Od 16dc mam brać duphaston do 26dc. Potem odstawić.
Mi ginekolog mówił że progesteron ma jakieś wyrzuty w ciągu dnia skokowe i np o 8 jest 10 a o 16 - 15 . Chyba 10 wskazuje że była owu bo powyżej 10 wskazuje na owulacje. Ja miałam na poziomie 0.2 to wtedy gin mówił że nie było owulacji. W 13dniu 22 mm to dobry wynik, szkoda że nie bylas sprawdzić czy peknal. Bo jeszcze jest opcja że się torbiel z niego zrobiła zamiast peknac. Ale wg mnie była owulacja.
U mnie jutro 12dpo i zrobie test bo już wytrzymać nie mogę. Miałam testować w wigilię ale sikne sobie, najwyżej będzie biel vizira 🙈
 
Do góry