reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Załączniki

  • Screenshot_20201218-103544_Messenger.jpg
    Screenshot_20201218-103544_Messenger.jpg
    158,5 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Cześć dziewczyny,

caly czas Was śledzę i gratuluje wszystkim które już po testowaniu i w Święta będą mogły cieszyć się podwójnie. Za te które dopiero przed oczywiście ciagle trzymam kciuki. A dla całej reszty której ten rok nie sprzyja niech moc będzie z Wami [emoji123]
Jeśli ktoś po Ovitrelle to wrzucam zdjęcie moje procesu zanikania hcg (lekarz kazał testować od 6 DPO ponieważ w 11 DPO musze odstawić progesteron jeśli wynik będzie negatywny, jeśli pozytyw brać dalej ale wiadomo jak to po zastrzyku i testowaniem przed 14 dniem nigdy nie wiadomo czy to zastrzyk czy już ciąża. Bardzo mi się to testowanie nie podoba. Wolałbym widzieć tylko te prawdziwe dwie kreski. U mnie zastrzyk utrzymywał się 12 dni... lekarz twierdził ze 10 już powinien zniknąć wiec tyle jeśli chodzi o teorie i praktykę.

Zobacz załącznik 1216171
Zrób badania, bo tylko one pokażą Ci prawdę.
Miałam ten sam dylemat wczoraj. 11dpo ostatni dzień dupka. Zrobiła badania i progesteron miła prawie 30 a beta 0.4 wiec ciąży nie ma a beta to pewnie po zastrzyku jeszcze bo zawsze mialam <0.1 Więc odstawilam dupka i czekam na @. W sylwestra będą nowe starania [emoji3590]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry