reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej dziewczyny, czytam Was od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam dołączyć :)
Potrzebuję podpowiedzi. Starania w tym cyklu celując w owulację 06.12(wg jednej aplikacji dzień po, wg drugiej w samą owulację, wg mnie w owulację). Mam nieregularne cykle od 24 do 35 dni. Wg aplikacji @ ma być jutro. Dziś dopiero jest 12 dzień po staraniach. W podbrzuszu czułam w tym tygodniu rozpieranie, bolały mnie piersi, byłam senna. Dziś czuję w podbrzuszu skurcze jak 1 dnia @ i cały czas czuję wilgoć, jakbym dostała już, a nic się nie pojawia. Kiedy zrobić test, żeby był wiarygodny, o ile zaraz nie dostanę okresu? Edit-oczywiscie nie wytrzymalam i zrobiłam dziś z pierwszego moczu test z Rossmanna czułość od 10, ale nie było nawet cienia cienia.
 
reklama
Masz pewność, że owu była 6.12?
Hej dziewczyny, czytam Was od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam dołączyć :)
Potrzebuję podpowiedzi. Starania w tym cyklu celując w owulację 06.12(wg jednej aplikacji dzień po, wg drugiej w samą owulację, wg mnie w owulację). Mam nieregularne cykle od 24 do 35 dni. Wg aplikacji @ ma być jutro. Dziś dopiero jest 12 dzień po staraniach. W podbrzuszu czułam w tym tygodniu rozpieranie, bolały mnie piersi, byłam senna. Dziś czuję w podbrzuszu skurcze jak 1 dnia @ i cały czas czuję wilgoć, jakbym dostała już, a nic się nie pojawia. Kiedy zrobić test, żeby był wiarygodny, o ile zaraz nie dostanę okresu? Edit-oczywiscie nie wytrzymalam i zrobiłam dziś z pierwszego moczu test z Rossmanna czułość od 10, ale nie było nawet cienia cienia.
 
Hej dziewczyny, czytam Was od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam dołączyć :)
Potrzebuję podpowiedzi. Starania w tym cyklu celując w owulację 06.12(wg jednej aplikacji dzień po, wg drugiej w samą owulację, wg mnie w owulację). Mam nieregularne cykle od 24 do 35 dni. Wg aplikacji @ ma być jutro. Dziś dopiero jest 12 dzień po staraniach. W podbrzuszu czułam w tym tygodniu rozpieranie, bolały mnie piersi, byłam senna. Dziś czuję w podbrzuszu skurcze jak 1 dnia @ i cały czas czuję wilgoć, jakbym dostała już, a nic się nie pojawia. Kiedy zrobić test, żeby był wiarygodny, o ile zaraz nie dostanę okresu? Edit-oczywiscie nie wytrzymalam i zrobiłam dziś z pierwszego moczu test z Rossmanna czułość od 10, ale nie było nawet cienia cienia.
no to pozostaje cierpliwie czekać z skoro masz cykle nieregularne to możesz powtórzyć za np 2 dni jeśli @nie bedzie
 
Hej dziewczyny, czytam Was od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam dołączyć :)
Potrzebuję podpowiedzi. Starania w tym cyklu celując w owulację 06.12(wg jednej aplikacji dzień po, wg drugiej w samą owulację, wg mnie w owulację). Mam nieregularne cykle od 24 do 35 dni. Wg aplikacji @ ma być jutro. Dziś dopiero jest 12 dzień po staraniach. W podbrzuszu czułam w tym tygodniu rozpieranie, bolały mnie piersi, byłam senna. Dziś czuję w podbrzuszu skurcze jak 1 dnia @ i cały czas czuję wilgoć, jakbym dostała już, a nic się nie pojawia. Kiedy zrobić test, żeby był wiarygodny, o ile zaraz nie dostanę okresu? Edit-oczywiscie nie wytrzymalam i zrobiłam dziś z pierwszego moczu test z Rossmanna czułość od 10, ale nie było nawet cienia cienia.
Ja bym poszla na twoim miejscu na bete wieksza szansa, ze cos bedzie o ile w ogole.
 
Cześć dziewczyny,

caly czas Was śledzę i gratuluje wszystkim które już po testowaniu i w Święta będą mogły cieszyć się podwójnie. Za te które dopiero przed oczywiście ciagle trzymam kciuki. A dla całej reszty której ten rok nie sprzyja niech moc będzie z Wami 💪
Jeśli ktoś po Ovitrelle to wrzucam zdjęcie moje procesu zanikania hcg (lekarz kazał testować od 6 DPO ponieważ w 11 DPO musze odstawić progesteron jeśli wynik będzie negatywny, jeśli pozytyw brać dalej ale wiadomo jak to po zastrzyku i testowaniem przed 14 dniem nigdy nie wiadomo czy to zastrzyk czy już ciąża. Bardzo mi się to testowanie nie podoba. Wolałbym widzieć tylko te prawdziwe dwie kreski. U mnie zastrzyk utrzymywał się 12 dni... lekarz twierdził ze 10 już powinien zniknąć wiec tyle jeśli chodzi o teorie i praktykę.

B91B8834-C90E-4318-8FBB-9271A990512B.jpeg
 
Ból powoduje wzrost proga i spadek estradiolu 🤷‍♀️ być może owu była, lub po prostu spadł estradiol przed okresem... Spróbuj za 2 dni zrobić jeszcze jeden test 😉 być może miałaś późną owulacje 🤷‍♀️
Dziś temperatura wzrosła do 36,96 😃 szkoda, że dopiero teraz bo przez ostatnie dni z uwagi na infekcję było mało seksów 😂 Czy w aplikacji Premom BBT spike oznacza ten szczyt po owu?
 
:) Aloha, witam wszystkie Panie, które zaczynają starania o dziecko w 2 połowie roku :)
Jak tam cykle uregulowane :)?
Mam taką zagwostkę, czy testy wydają się wam pozywtyne?
 

Załączniki

  • Screenshot_20201218-103550_Messenger.jpg
    Screenshot_20201218-103550_Messenger.jpg
    208,9 KB · Wyświetleń: 87
  • Screenshot_20201218-103544_Messenger.jpg
    Screenshot_20201218-103544_Messenger.jpg
    158,5 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Do góry