reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny jest nareszcie druga beta ❤️ Pomalutku przenoszę się na Sierpniowe Mamy 2021, ale będę do Was zaglądać, bo mimo, iż nie byłam tu z Wami długo, to zdążyłam każdą z Was bardzo polubić. Kibicuję Wam z całego serduszka i trzymam kciuki, że nowy rok przyniesie same dwie kreseczki ✊😘
super ❤ bardzo się cieszę, ładny przyrost 😊
 
reklama
Ehh ja im bliżej terminu @ tym gorzej z chłodnym podejściem do tematu i cierpliwym czekaniem.
no jakoś się tak postaraj nie nastawiać, być pozytywna bez nakręcenia ani wciskania sobie że napewno @, jak wszystko jest z wami w porządku to ta maleńka fasola w końcu będzie teraz czy później na spokojnie bo to nie służy niczemu ❤
 
Dziewczyny jest nareszcie druga beta ❤️ Pomalutku przenoszę się na Sierpniowe Mamy 2021, ale będę do Was zaglądać, bo mimo, iż nie byłam tu z Wami długo, to zdążyłam każdą z Was bardzo polubić. Kibicuję Wam z całego serduszka i trzymam kciuki, że nowy rok przyniesie same dwie kreseczki ✊😘
Super, gratuluję
 
A jak się dzisiaj dziewczyny czujecie? Coś się u kogoś dzieje, jakieś nowości?? Kiedy testowanie 😁😊🤔
Dla mnie nowość 😁 dzisiaj zaczynamy pierwszy cykl po uzyskaniu informacji, że moje wspaniałe jajowody są drożne 🙂 lewy jest jak autostrada i właśnie na lewym jajniki dojrzewa piękny pęcherzyk 😂 także dzisiaj po badaniu pani dr kazała się codziennie kochać, bo szkoda tracić taką okazję 😂 Zobaczymy, może przepłukanie coś pomoże. W środę mam kontrolne USG, to będę rozmawiać z lekarzem co dalej skoro ja działam, mąż działa, tylko dzidzi nie ma 🙂 Zamknę ten rok , szerokim uśmiechem bo już coś wiem 🙂 w przyszłym może dowiem się więcej 😂
 
Dla mnie nowość 😁 dzisiaj zaczynamy pierwszy cykl po uzyskaniu informacji, że moje wspaniałe jajowody są drożne 🙂 lewy jest jak autostrada i właśnie na lewym jajniki dojrzewa piękny pęcherzyk 😂 także dzisiaj po badaniu pani dr kazała się codziennie kochać, bo szkoda tracić taką okazję 😂 Zobaczymy, może przepłukanie coś pomoże. W środę mam kontrolne USG, to będę rozmawiać z lekarzem co dalej skoro ja działam, mąż działa, tylko dzidzi nie ma 🙂 Zamknę ten rok , szerokim uśmiechem bo już coś wiem 🙂 w przyszłym może dowiem się więcej 😂
W przyszłym może się już wam uda dowiedzieć, że dzidzia w drodze ❤️🙋‍♀️
 
reklama
Do góry