reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Zrób badania, bo tylko one pokażą Ci prawdę.
Miałam ten sam dylemat wczoraj. 11dpo ostatni dzień dupka. Zrobiła badania i progesteron miła prawie 30 a beta 0.4 wiec ciąży nie ma a beta to pewnie po zastrzyku jeszcze bo zawsze mialam <0.1 Więc odstawilam dupka i czekam na @. W sylwestra będą nowe starania [emoji3590]
Niestety właśnie nie będę miała możliwości bo akurat jutro wyjeżdżamy do Polski zanim otworzą lab a w Polsce będziemy już bardzo późno pewnie nocą a potem niedziela 🤦🏻‍♀️, ale i tak temperatura już dziś spadła wiec nie robie sobie nadziei jeśli na teście nic nie wyjdzie odstawię a w poniedziałek ewentualnie jeśli @ się nie pojawi pójdę na betę.
To trzymam za Ciebie mocno kciuki za szalonego sylwestra ✊✊
 
Niestety właśnie nie będę miała możliwości bo akurat jutro wyjeżdżamy do Polski zanim otworzą lab a w Polsce będziemy już bardzo późno pewnie nocą a potem niedziela [emoji2358], ale i tak temperatura już dziś spadła wiec nie robie sobie nadziei jeśli na teście nic nie wyjdzie odstawię a w poniedziałek ewentualnie jeśli @ się nie pojawi pójdę na betę.
To trzymam za Ciebie mocno kciuki za szalonego sylwestra [emoji110][emoji110]
No sylwester zapowiada się wystrzałowo [emoji23][emoji23][emoji23]
 
A jak to jest z tymi temperaturami, jeżeli jest ciąża to do terminu miesiączki powinna być podwyższona??
Z tego co wiem temperatura powinna utrzymywać się na wyższych, jeśli jest już blisko @ i spadły już dwie temp. to może świadczyć ze jest już niestety blisko... ale wiadomo temperatura to temperatura żaden to pewnik, raczej ewentualna pomoc w śledzeniu swoich trendów.
 
Dziewczyny jest nareszcie druga beta ❤️ Pomalutku przenoszę się na Sierpniowe Mamy 2021, ale będę do Was zaglądać, bo mimo, iż nie byłam tu z Wami długo, to zdążyłam każdą z Was bardzo polubić. Kibicuję Wam z całego serduszka i trzymam kciuki, że nowy rok przyniesie same dwie kreseczki ✊😘
 

Załączniki

  • IMG_2942.PNG
    IMG_2942.PNG
    27,3 KB · Wyświetleń: 92
Dziewczyny jest nareszcie druga beta [emoji3590] Pomalutku przenoszę się na Sierpniowe Mamy 2021, ale będę do Was zaglądać, bo mimo, iż nie byłam tu z Wami długo, to zdążyłam każdą z Was bardzo polubić. Kibicuję Wam z całego serduszka i trzymam kciuki, że nowy rok przyniesie same dwie kreseczki [emoji110][emoji8]
Świetne wieści! Spokojnej, nudnej ciąży [emoji8]
 
Dziewczyny jest nareszcie druga beta [emoji3590] Pomalutku przenoszę się na Sierpniowe Mamy 2021, ale będę do Was zaglądać, bo mimo, iż nie byłam tu z Wami długo, to zdążyłam każdą z Was bardzo polubić. Kibicuję Wam z całego serduszka i trzymam kciuki, że nowy rok przyniesie same dwie kreseczki [emoji110][emoji8]

Gratulacje :) nudnej ciąży:)

Z ciekawości to kiedy robiłaś pierwsza betę, ile dni przed deuga?
 
reklama
Do góry