reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A dziewczyny właśnie jak byłam u ginekologa 2 dni temu to podpytałam ją o owulkę dokładnie o jajniki jako,że pierwszy raz u Niej byłam to pomyślałam zweryfikuję z poprzednimi informacjami ;). Więc na owulacje wcale nie trzeba czuć jajników,że pracują. Jednej będą pracowały drugiej już nie- powiedziała,że ma na to wpływ nawet masa ciała :). A ta borowina powiedziała ,że strzał w 100 - okłady wtedy jajnik jest mega pobudzony :)
Kurde a można tym facetowi jajka obłożyć? [emoji848]
 
reklama
Ja też się nigdy nie nastawiam ale bardziej na zasadzie "albo dostanę @ albo nie dostanę" i co ma być to będzie. A nie tak kategorycznie, że na pewno się nie udało. :D
a ja wiem,że dostane bo mi sie PMS zaczął 🤣 i skoro owu była szybciej to i @ przyjdzie szybciej. Więc w sylwestra nie będzie już morza czerwonego i zacznę nowy cykl :) .
 
A dziewczyny właśnie jak byłam u ginekologa 2 dni temu to podpytałam ją o owulkę dokładnie o jajniki jako,że pierwszy raz u Niej byłam to pomyślałam zweryfikuję z poprzednimi informacjami ;). Więc na owulacje wcale nie trzeba czuć jajników,że pracują. Jednej będą pracowały drugiej już nie- powiedziała,że ma na to wpływ nawet masa ciała :). A ta borowina powiedziała ,że strzał w 100 - okłady wtedy jajnik jest mega pobudzony :)
uuuuu, to już się nie mogę doczekać jutra borowinowy relaks i szalone jajniki 😁
 
a ja wiem,że dostane bo mi sie PMS zaczął 🤣 i skoro owu była szybciej to i @ przyjdzie szybciej. Więc w sylwestra nie będzie już morza czerwonego i zacznę nowy cykl :) .
Ja nigdy nie mam pms i nie wiem, czego się spodziewać. 🤣 Czasem dzień dwa wcześniej mam takie uczucie pełnego brzucha i to tyle. 🙈 A pms ponoć może dawać takie same objawy co ciąża generalnie, więc to też wiesz, nie takie pewne :)
 
Oho, spuchnięte byłyby jak nie wiem [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]. Chyba wybuzowaliby :D
Czemu dla chłopa nie ma jakichś plastrów pobudzających pracę klejnotów [emoji19] co mi po tej borowinie jak ona tylko dla mnie. Przydałoby sie coś dla nas obu [emoji2370]
Pochodzil by pół dnia z plastrami na jajkach i od razu by celniej strzelal [emoji3061]
 
Ja nigdy nie mam pms i nie wiem, czego się spodziewać. 🤣 Czasem dzień dwa wcześniej mam takie uczucie pełnego brzucha i to tyle. 🙈 A pms ponoć może dawać takie same objawy co ciąża generalnie, więc to też wiesz, nie takie pewne :)
Ale ja wiem,że mi się nie udało, Nie nakrecam się ! co ma być to będzie - wola Boża i skrzypce :) :D
 
Na pewno zaraz będą i wszystko będzie dobrze. Nie denerwuj się, bo to szkodzi fasolce!
Kurcze, Dziewczyny, właśnie przejechała koło mnie karetka na sygnale, właściwie pode mną, bo stałam na moście (wiadukcie?). Kierowca w tym kombinezonie... Pomyślałam, że ktoś tam walczy o życie i czy zdąży do szpitala... I się rozbeczałam. 🤣🤣🤣🤦🏼‍♀️ I jakoś nie mogę się pozbierać. 🙈 Mam nadzieję, że to oznaka zbliżającej się owulacji. 🤔 🤣 Chociaż ja to z tych, co płaczą, jak ktoś w filmie płacze albo pies czy koń w filmie choruje albo nie daj Bóg umrze... 🙈 Facet zawsze się ze mnie śmieje. 🤣 Ale na przejeżdżającą karetkę to jeszcze nie płakałam...
ja tez tak mam, niby twarda dupa, a rozklejam się filmem albo jakąś pierdół
 
A dziewczyny właśnie jak byłam u ginekologa 2 dni temu to podpytałam ją o owulkę dokładnie o jajniki jako,że pierwszy raz u Niej byłam to pomyślałam zweryfikuję z poprzednimi informacjami ;). Więc na owulacje wcale nie trzeba czuć jajników,że pracują. Jednej będą pracowały drugiej już nie- powiedziała,że ma na to wpływ nawet masa ciała :). A ta borowina powiedziała ,że strzał w 100 - okłady wtedy jajnik jest mega pobudzony :)
A wiecie moze czy przy policystycznych jajnikach wskazana jest borowina?
 
reklama
Do góry