reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Każdy robi jak czuje 🤷‍♀️ Zgadzam się, że nie ma co się za bardzo nakręcać chociaż są takie cykle w których jest to bardzo ciężkie, a to "ciekawe zjawisko" jak napisałaś może wynikać z tego, że to są pierwsze cykle starań niektórych tu dziewczyn i po prostu, czas ich jeszcze hmm... "nie doświadczył w rozczarowaniach"
Dokładnie tak, ja zrobiłam tak wcześnie, bo widziałam delikatną kreskę na teście, która była już bardziej widoczna od tej wczorajszej, a że niestety pierwszy cykl starań to za bardzo sobie dobierałam, ale i czułam się inaczej :) Beta wyszła 9, 9 dni po owulacji, więc mam nadzieję, że przyrost będzie po 2 dniach i wszystko będzie dobrze..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powiedzcie dziewczyny te który brały dupka a jest Was sporo chyba, czy reagowałyście na niego, biorę od poniedziałku, mam brać do 24,12, i potem zatestować. Zmęczona słaba w kij, gdzie rano jeszcze pełna energii, no i niestety zawroty głowy, śpiąca, że o mały włos w toalecie bym zasnęła, jakby ktoś skrzydła podciął chce lecieć a nie mogę.Żadne choróbstwo raczej też nie bo to bym się inaczej czuła. Stawiam na reakcje właśnie na duphastona jeśli to normalne to ok. i czy z czasem przechodzi. Kurde bo w takim stanie to nawet samochodem nie czuje się jechać. Na oznaki ciąży na pewno za wcześnie, więc nawet nie próbuje sie wkręcać bo jeśli już doszło do czegoś to w weekend więc nie ma opcji.

Ja wprawdzie duphastonu nie biorę ale luteinę (tez progesteron) i nie zauważyłam w sumie żadnych skutków ubocznych, a dawki mam spore [emoji2368]
 
Każdy robi jak czuje 🤷‍♀️ Zgadzam się, że nie ma co się za bardzo nakręcać chociaż są takie cykle w których jest to bardzo ciężkie, a to "ciekawe zjawisko" jak napisałaś może wynikać z tego, że to są pierwsze cykle starań niektórych tu dziewczyn i po prostu, czas ich jeszcze hmm... "nie doświadczył w rozczarowaniach"
True... Dlatego ja chyba się już nie nadaje do wątków staraczkowych🤷‍♀️ czas powoli pomyśleć o opuszczeniu 😊😊
 
Ja zrobiłam test z krwi bo mam jutro termin u stomatologa. W takim czasie robienie testu ciążowego z moczu ma mały sens bo jest szansa 50/50. Ale skoro krew poszła do badań to wiadomo, że nie mogę doczekać się wyników.
 
Tyle, że i ile pozytywna beta da Ci jasną odpowiedź o tyle negatywna 9dpo nie powie Ci nic [emoji2368] bo do zagnieżdżenia może dochodzić właśnie teraz, może jutro, może i za 2 dni, a moze nie dojść wcale. Dlatego negatywna beta teraz to dalej będzie 50/50
Ja zrobiłam test z krwi bo mam jutro termin u stomatologa. W takim czasie robienie testu ciążowego z moczu ma mały sens bo jest szansa 50/50. Ale skoro krew poszła do badań to wiadomo, że nie mogę doczekać się wyników.
 
reklama
Do góry