reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Clo nie gwarantuje ciąży. Robiłaś monitoring jak reagujesz na clo? Jak rosną pęcherzyki?
Tak, wiem, że nie gwarantuje, ale miałam nadzieję... Monitoring jest - pęcherzyki rosną ładnie. Endometrium ok. Ogólnie warunki po stymulacji książkowe, ale cóż...
Mąż też badany - jest ok.
 
reklama
Dzień dobry albo już dobry wieczór ❤️ u mnie owu już jest albo dopiero za rogiem, zobaczymy jak będzie wyglądać temperatura. Pojechałam dziś pomóc trochę mamie i na zakupach byliśmy, po powrocie mama do mnie, że mogłyśmy mi kupić kwas foliowy i palę głupa i pytam mamy ale po co 😂 a mama, żeby było łatwiej mi zajść w ciążę 🙈 bo ona słyszała, że powinno się brać 3 miesiące przed więc jej wytłumaczyłam dlaczego się bierze kwas foliowy i, że owszem przyjmuje ale chyba takiej wiadomości się mimo wszystko nie spodziewała i już nic więcej nie powiedziała 😁😅
 
Ja po pół roku chodzilam na monitoringi, okazało się ze nie mam owulacji albo bardzo rzadko, po półtorej roku dopiero mąż zrobił badania bo wcześniej się u mawiał a nie chodził , później miałam laparoskopie diagnostyczną i 3 cykle później w 24 cyklu starań byłam w pierwszej ciąży 🤪


Część, jeśli jesteś po terminie @ to raczej już by domowe testy wyszły. Choć może być tak że mialas bardzo późno owulacje i temu jeszcze nie widać kresek ani @. Pozostaje poczekać kilka dni.
W kalendarzyku pokazuje mi, że owulacja powinna być 30 listopada. Nie wiem, może naprawdę się nakręcam :/
 
Powiedzcie dziewczyny te który brały dupka a jest Was sporo chyba, czy reagowałyście na niego, biorę od poniedziałku, mam brać do 24,12, i potem zatestować. Zmęczona słaba w kij, gdzie rano jeszcze pełna energii, no i niestety zawroty głowy, śpiąca, że o mały włos w toalecie bym zasnęła, jakby ktoś skrzydła podciął chce lecieć a nie mogę.Żadne choróbstwo raczej też nie bo to bym się inaczej czuła. Stawiam na reakcje właśnie na duphastona jeśli to normalne to ok. i czy z czasem przechodzi. Kurde bo w takim stanie to nawet samochodem nie czuje się jechać. Na oznaki ciąży na pewno za wcześnie, więc nawet nie próbuje sie wkręcać bo jeśli już doszło do czegoś to w weekend więc nie ma opcji.
 
Cześć dziewczyny, mam 28 lat, 11 cykli staramy się o maluszka, cykle 26 dni, to jest mój pierwszy cykl z clo i duphaston. Obecnie jestem 19 dc (dziś zaczęłam duphaston). Proszę pomóżcie swoją opinią, od trzech dni boli mnie podbrzusze, pachwiny, plecy, a nawet pośladek, jest mi co jakiś czas niedobrze, czuję oba jajniki, myślicie, że to przez leki czy może to być ciąża?
Dodam, że na pewno miałam owulacje 11 dc, bo miałam niewielkie plamienie.
Z góry dziękuję za odpowiedź 😊
 
reklama
Miałam dokładnie takie same objawy. U mnie utrzymywały się do 8dpo, w 9dpo już prawie ok i dzis 10dpo czuję lekko pachwiny i rano mnie mdlilo. Jutro mam ostatni dzień dupka
Cześć dziewczyny, mam 28 lat, 11 cykli staramy się o maluszka, cykle 26 dni, to jest mój pierwszy cykl z clo i duphaston. Obecnie jestem 19 dc (dziś zaczęłam duphaston). Proszę pomóżcie swoją opinią, od trzech dni boli mnie podbrzusze, pachwiny, plecy, a nawet pośladek, jest mi co jakiś czas niedobrze, czuję oba jajniki, myślicie, że to przez leki czy może to być ciąża?
Dodam, że na pewno miałam owulacje 11 dc, bo miałam niewielkie plamienie.
Z góry dziękuję za odpowiedź [emoji4]
 
Do góry