reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Kurczę nawet w filarze zrobiłam zdjęcie( tak wiem wiem nie robi się tego ) i też odznacza się ta kreska [emoji26] co ze mną jest nie tak . Ja na prawdę ja widzę ( albo raczej chce ja widzieć [emoji24]) cóż zobaczymy czy okres jutro przyjdzie Zobacz załącznik 1156507
Kochana spokojnie [emoji846] wiem dokładnie co czujesz bo ja też z tych które robiły testy od 8dpo i milion osób mogło mi mówic że to nie jest ok a ja i tak je robiłam i wyszukiwalam kresek rozmontowujac testy itd itd. każda z nas jest inna i każda inaczej do tego podchodzi... Zrobisz jutro rano i będzie jasne [emoji846] ja mocno trzymam kciuki za dwie kreski! [emoji846]
 
Mi luteina zawsze wywoływała okres max po 3 tabletkach i odstawiałam bo na 2 dzień wstawałam z okresem [emoji6] też bym chciała aby okres przychodził sam co miesiąc max po 35 dniach a nie po 62 dniach ze wspomagaczami. Trzymam mocno kciuki aby ten cykl był twój [emoji110][emoji110]
a teraz luteina nie działa?
 
reklama
To jeden z moich cieni 🤣🤣
 

Załączniki

  • Screenshot_20200731_204424_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200731_204424_com.android.chrome.jpg
    179 KB · Wyświetleń: 98
Do góry