reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Nie dawno zrobiłam ostatni test bo stwierdziłam że i tak nic z tego że jutro będzie @ . I wyszedł właśnie taki . Co myślicie? Zobacz załącznik 1156501
Niestety tutaj nic nie ma i wkręcanie sobie tylko Ci szkodzi...cień to cień, widać go bez filtrów i podrasowywania zdjęcia...
Tak wygląda cień na teście, ledwo, ale widoczny i zwiastował biochemiczną ciążę niestety
 

Załączniki

  • received_301105147930431.jpeg
    received_301105147930431.jpeg
    13,3 KB · Wyświetleń: 109
reklama
Na spokojnie, poczekaj zajmij się czymś. Zrób test w dniu spodziewanej @ i wtedy wszystko się wyjaśni. Ja miesiąc temu sama sobie uroiłam objawy miałam zgage której nigdy nie miałam, gule w gardle, ale szybko zeszlam na ziemię jak dostałam @ którą była spozniona o tydzień przez stres jaki sobie zafundowałam. Same sobie robimy pod górkę. W tym miesiącu typowy relaks, urlop, piwko (oczywiście do czasu ) co będzie to bedzie. Jestem dobrej myśli Ale poczekam sobie do 18 sierpnia czyli do @ i wtedy zrobię test. Jak się nie uda to kolejny urlop i relaks tym razem w górach :)
Mówisz że czekasz do dnia spodziewanej miesiączki? Ja mam jutro 10dni po owu i w szafce testy z doz o czułości 10. i chyba jutro zatestuje.
Niby się nie nakręcam ale ... ;) Brzmi znajomo Dziewczyny co ;D
 
Mówisz że czekasz do dnia spodziewanej miesiączki? Ja mam jutro 10dni po owu i w szafce testy z doz o czułości 10. i chyba jutro zatestuje.
Niby się nie nakręcam ale ... ;) Brzmi znajomo Dziewczyny co ;D
Heheh , każda ma tak samo . Testy najlepiej robić zaraz po stosunku i najlepiej jakby odrazu pokazały . Nienawidzę czekać 😠u mnie 5 dni do @
 
Mówisz że czekasz do dnia spodziewanej miesiączki? Ja mam jutro 10dni po owu i w szafce testy z doz o czułości 10. i chyba jutro zatestuje.
Niby się nie nakręcam ale ... ;) Brzmi znajomo Dziewczyny co ;D
W poprzednim miesiącu czekałam jak najdluzej się dało. Dwa dni przed @ miałam ginekologa dlatego zrobiłam żeby wiedzieć na czym stoję, wyszedł negatywny A moje urojone objawy nie ustawały do czasu aż faktycznie przyszła @, żyłam nadzieją że może jednak. Tym razem na pewno tak nie zrobię. Mój syn 4 letni na tym ucierpiał bo skupiałam się za bardzo na sobie i negatywne emocje on odczuwał. Trzymam kciuki że Ci się uda :)
 
Miałam tak nie raz , objawy urojone. Serio to wszystko się czuje , nie wiem jak to możliwe 🤦u mnie naprawdę będzie ciężko zajść przy tym wszystkim co przeszłam ale jak narazie czekam i mam nadzieję. Za Ciebie trzymam kciuki , musi się udać 😙
Jestem pewna że Tobie się tym razem udało :) za 5 dni napiszesz nam wiadomość o dwóch kreskach, zobaczysz :)
 
Na spokojnie, poczekaj zajmij się czymś. Zrób test w dniu spodziewanej @ i wtedy wszystko się wyjaśni. Ja miesiąc temu sama sobie uroiłam objawy miałam zgage której nigdy nie miałam, gule w gardle, ale szybko zeszlam na ziemię jak dostałam @ którą była spozniona o tydzień przez stres jaki sobie zafundowałam. Same sobie robimy pod górkę. W tym miesiącu typowy relaks, urlop, piwko (oczywiście do czasu ) co będzie to bedzie. Jestem dobrej myśli Ale poczekam sobie do 18 sierpnia czyli do @ i wtedy zrobię test. Jak się nie uda to kolejny urlop i relaks tym razem w górach :)
Ja też msc temu miałam wszystkie urojone objawy....
 
reklama
Nie ogarniam dlaczego to takie trudne... Ja tak sobie myślę, że przez ten ból jajnika, czasem obu i macicy zupełnie się nie nastawiłam....wręcz przeciwnie, czekam sobie na @ tego nieszczęsnego 2.08 i na badania, które mam nadzieję wniosą jakieś informacje. Dzisiaj więcej śluzu, więc co chwilę latam i sprawdzam, czy już jest @ 😂 Pamiętam pierwsze miesiące jak robiłam testy i szukałam cieni (bez złudzeń), wtedy trzęsły mi się ręce i towarzyszyły temu emocje...teraz w sumie co miesiąc się staramy, na szczęście chęć posiadania dziecka nie jest nasza jedyna motywacja do bliskości 😂 i jakoś nie czuje nic...tak jakby dwie kreski na moim teście nie mogły istnieć 😞 myślę, że wiecie o czym myślę
 
Do góry