reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
emoji848.png
Zobacz załącznik 1156505
Tam naprawdę nic niema, na żadnym zdjęciu, z filtrem, bez czy czarno białe, możesz się obrazić ale co, na siłę mamy powiedzieć że coś widzimy jak nic nie widzimy? @Martxx1 pokaż koleżance swoje cienie te widoczne a ciąży był brak🤷‍♀️
Każda tutaj chciałaby zobaczyć dwie kreski ale bez przesady, naprawdę... Poczekaj na tą betę jak zrobiłaś to będziesz mieć pewność, dopoki @ niema jest nadzieja i tego się trzymaj💪
 
U mnie dziś 1 DC. @ zawitała.. kupiłam niepokalanka, może coś pomoże.. [emoji846]
Ja czekam z niecierpliwością na @ ma być w niedzielę. Zobaczymy czy leki wywołają okres tak jak w czerwcu. Ból jajników promieniuje mi aż do połowy nóg. Pierwszy raz coś takiego mam ale mam nadzieję że to oznaki mojego okresu za 2 dni.
 
@Marta97
Ja czekam z niecierpliwością na @ ma być w niedzielę. Zobaczymy czy leki wywołają okres tak jak w czerwcu. Ból jajników promieniuje mi aż do połowy nóg. Pierwszy raz coś takiego mam ale mam nadzieję że to oznaki mojego okresu za 2 dni.
O Jezu.. Ja miałam podobny ból.. Promieniwalo mi do uda. Okropne uczucie
 
@Marta97
O Jezu.. Ja miałam podobny ból.. Promieniwalo mi do uda. Okropne uczucie
Ja dzisiaj już 59dc[emoji1787] ale mam nadzieję że okres przyjdzie w niedzielę bo jak sobie pomyślę że bym musiała znowu jechać 60km do lekarza na usg i na mocniejsze leki na wywołanie to aż mi się w środku gotuję wszystko.
 
reklama
Ja czekam z niecierpliwością na @ ma być w niedzielę. Zobaczymy czy leki wywołają okres tak jak w czerwcu. Ból jajników promieniuje mi aż do połowy nóg. Pierwszy raz coś takiego mam ale mam nadzieję że to oznaki mojego okresu za 2 dni.
W zeszłym miesiącu tak mocno mnie bolał brzuch i już pierwszego dnia miałam wtedy mocne krwawienie, teraz aż tak bardzo nie bolał i mam słabszy okres, oby już do Ciebie przyszła
 
Do góry