reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tam naprawdę nic niema, na żadnym zdjęciu, z filtrem, bez czy czarno białe, możesz się obrazić ale co, na siłę mamy powiedzieć że coś widzimy jak nic nie widzimy? @Martxx1 pokaż koleżance swoje cienie te widoczne a ciąży był brak🤷‍♀️
Każda tutaj chciałaby zobaczyć dwie kreski ale bez przesady, naprawdę... Poczekaj na tą betę jak zrobiłaś to będziesz mieć pewność, dopoki @ niema jest nadzieja i tego się trzymaj💪
Kochana są na staraczkach I połowa gdzieś to były jaja nie? 😁😁

Patrzcie to są te testy co nie wykrywały owiu, wkurzylam się i kupiłam w rossmanie te co zawsze robiłam. Patrz to 🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG_20200731_202656.jpg
    IMG_20200731_202656.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 81
Ja czekam z niecierpliwością na @ ma być w niedzielę. Zobaczymy czy leki wywołają okres tak jak w czerwcu. Ból jajników promieniuje mi aż do połowy nóg. Pierwszy raz coś takiego mam ale mam nadzieję że to oznaki mojego okresu za 2 dni.
Jejku współczuję, oby się pojawił okres w końcu. Bo się nacierpisz.. trzymam kciuki 😘🍀
 
Jejku współczuję, oby się pojawił okres w końcu. Bo się nacierpisz.. trzymam kciuki [emoji8][emoji256]
Nie odczuwam za bardzo braku okresu. Dzisiaj dopiero zaczęły mnie boleć jajniki i promieniuje ból do połowy nóg. Oby to zwiastowało okres. 8.07 jak byłam w klinice żadnych torbieli nie było endometrium bardzo duże (biorę acard 75mg 1x1 wieczorem) i wtedy był już ponad 30 dzień cyklu.
 
Ja brałam luteinę i odstawiłam i na drugi dzień pojawiła się @. Okres miałam 2 lipca. Cykl 30 dni. 🙂
A to w sumie nie tak źle, myślałam że zaraz za mną powinnaś być, ja też zaczęłam brać niepokalanka, poczytałam trochę, myślę że nie zaszkodzi, z tego co wyczytałam to nie powinien, ale może czegoś niewiem
 
Ja swoje leki brałam przez 10 dni i okres po nich przychodzi na 15 dzień od odstawienia dopiero. Najważniejsze że wywołują okres mam nadzieję że teraz też tak będzie.
Ja teraz brałam też 10 dni i jak testy i beta były negatywne odstawiłam. I tak już 2 cykl i o dziwo po odstawieniu jeden dzien czysto a rano juz okres. Cieszę się że choć nie muszę czekać, bo to takie wkurzające. W tym cyklu może nie będę brała luteiny tylko tego.niepokalanka tak do 15 dnia cyklu i później go odstawie (podobno negatywnie wpływa na ciążę, jak sie w nią zajdzie) i zobaczymy.. chciałabym aby sam okres przychodził bez wspomagaczy. Może uda się zajść w ciążę. Zobaczymy.. 🤔🙂
 
A to w sumie nie tak źle, myślałam że zaraz za mną powinnaś być, ja też zaczęłam brać niepokalanka, poczytałam trochę, myślę że nie zaszkodzi, z tego co wyczytałam to nie powinien, ale może czegoś niewiem
Ja brałam przy cyklach 30 dniowych i rozjechał mi się cykl po zażywaniu miesiąc czasu na ponad 40 dniowe cykle. Później nic nie pomagało tylko dupek przez 3 cykle uregulował mi na 6 miesięcy a od lutego 2020 znowu cykle rozjechane ale w między czasie byłam w ciąży.
 
reklama
Ja teraz brałam też 10 dni i jak testy i beta były negatywne odstawiłam. I tak już 2 cykl i o dziwo po odstawieniu jeden dzien czysto a rano juz okres. Cieszę się że choć nie muszę czekać, bo to takie wkurzające. W tym cyklu może nie będę brała luteiny tylko tego.niepokalanka tak do 15 dnia cyklu i później go odstawie (podobno negatywnie wpływa na ciążę, jak sie w nią zajdzie) i zobaczymy.. chciałabym aby sam okres przychodził bez wspomagaczy. Może uda się zajść w ciążę. Zobaczymy.. [emoji848][emoji846]
Mi luteina zawsze wywoływała okres max po 3 tabletkach i odstawiałam bo na 2 dzień wstawałam z okresem [emoji6] też bym chciała aby okres przychodził sam co miesiąc max po 35 dniach a nie po 62 dniach ze wspomagaczami. Trzymam mocno kciuki aby ten cykl był twój [emoji110][emoji110]
 
Do góry