reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Więc niestety będziesz musiała zapłacić 100% kwoty. Poczytaj jakie są wskazania do refundacji i zobacz czy się na to łapiesz i wtedy kombinuj ;)

Zobacze, ale pewnie się nie łapie, bo mam dostać że względu na mutacje pai homo i poronienie a to chyba nie są wystarczające przesłanki. No coz, trudno. Trzeba kasę szykować.
 
Nie dawno zrobiłam ostatni test bo stwierdziłam że i tak nic z tego że jutro będzie @ . I wyszedł właśnie taki . Co myślicie?
Mój pierwszy objaw ciąży to siara,ale ja w styczniu przestałam kp, więc jeszcze produkowalam [emoji6] ale to podobno kilka lat może się pojawiać od zaprzestania kp. Drugi objaw to niewielkie krwawienie z nosa tego samego dnia.
20200731_174353.jpeg
 
Podobno niekoniecznie. We wtorek mam konsultacje u immunologa.
@Stelle co do diety mówiłam na innym wątku i moja dietetyk nie wiążę diety ścisłe z mthfr a z wynikami badań a zrobiłam takie badania dzięki niej, że nazwy nie powtórzę i żaden lekarz nie kazał mi tego badać.
Moim zdaniem zacznij od tego żeby jeść mniej prztworzonej, gotowej żywności, odrzuć cukier to też wyjdzie na zdrowie.
Ja nie jem glutenu prawie wcale, laktozy też nie jem bardzo zdrowo a ciąża się nie utrzymała i wątpię szczerze by miało to ściśle związek z mthfr.

A co to jest program ciąża plus? Czyli będzie szansa na refundację zastrzyków?

@aga.i.nieszka Ciebie też heparyna czeka?
 
reklama
Do góry