reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Miedzy 25-26.11 mam średnio cykle 28-31 dniowe ale częściej 30 , Owulacja była 17-18 dzień cyklu dzisiaj mija 36 dzień cyklu i 12 dpo bolał mnie mocno jajnik 🙈Dzisiaj byłby 18-19 dpo .
To już byłby test pozytywny. Ale jeśli nadal wierzysz w ciążę, to możesz zatrzymywać podświadomie okres więc zrób sobie betę i będziesz miała jasność 😉 jak wyjdzie negatywna to powinnaś dostać szybko okres 😉 a jak pozytywna tzn, że źle obliczyłaś owu😁🤪
 
reklama
To już byłby test pozytywny. Ale jeśli nadal wierzysz w ciążę, to możesz zatrzymywać podświadomie okres więc zrób sobie betę i będziesz miała jasność 😉 jak wyjdzie negatywna to powinnaś dostać szybko okres 😉 a jak pozytywna tzn, że źle obliczyłaś owu😁🤪
W sumie to jak byłam w ciąży przed poronieniem to też mi dopiero test wyszedł po tygodniu spoźniajacej @ . Poczekam do środy, czwartku jeśli @ nie przyjdzie to zrobię test i bete . Chociaż miałam typowe objawy na owulacje ale to u mnie różnie z testów wynikało jak napisałam. Jeszcze tak długiego cyklu nie miałam 🙈 ale dziękuję za radę dam znać 😘
Chociaż jak zrobiłam test to niby negatywny ale jak się dopatrzylam to ledwo ledwo widoczna kreska ale już nie chciałam się aż tak nakręcać zobaczymy 😊
 
A możliwe dziewczyny żebym miała późniejsza owulacje niż 14-15dc tylko np w 25 - 27dc(cykle nieregularne) i teraz to plamienie to implantacyjne? Czy raczej głupio się łudze... Czy jutro jak zrobię betę będzie wiarygodny wynik?
 
W sumie to jak byłam w ciąży przed poronieniem to też mi dopiero test wyszedł po tygodniu spoźniajacej @ . Poczekam do środy, czwartku jeśli @ nie przyjdzie to zrobię test i bete . Chociaż miałam typowe objawy na owulacje ale to u mnie różnie z testów wynikało jak napisałam. Jeszcze tak długiego cyklu nie miałam 🙈 ale dziękuję za radę dam znać 😘
Chociaż jak zrobiłam test to niby negatywny ale jak się dopatrzylam to ledwo ledwo widoczna kreska ale już nie chciałam się aż tak nakręcać zobaczymy 😊
Życzę Ci tych 2 kreseczek i ciąży na 9 miesięcy ❤️❤️
 
A możliwe dziewczyny żebym miała późniejsza owulacje niż 14-15dc tylko np w 25 - 27dc(cykle nieregularne) i teraz to plamienie to implantacyjne? Czy raczej głupio się łudze... Czy jutro jak zrobię betę będzie wiarygodny wynik?
Wszystko jest możliwe. Ale jak dla mnie to chyba za bardzo szukasz 🤷‍♀️
 
To już byłby test pozytywny. Ale jeśli nadal wierzysz w ciążę, to możesz zatrzymywać podświadomie okres więc zrób sobie betę i będziesz miała jasność 😉 jak wyjdzie negatywna to powinnaś dostać szybko okres 😉 a jak pozytywna tzn, że źle obliczyłaś owu😁🤪
Ok ale czy są jakieś badania naukowe potwierdzające ze "podświadomie" kobieta może sobie opóźnić @ bo bardzo chce dziecka? Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Ja wrzucam to do tego samego wora ze stwierdzeniem "musisz mniej chcieć to wtedy zajdziesz w ciążę" 😬
 
Ok ale czy są jakieś badania naukowe potwierdzające ze "podświadomie" kobieta może sobie opóźnić @ bo bardzo chce dziecka? Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć... Ja wrzucam to do tego samego wora ze stwierdzeniem "musisz mniej chcieć to wtedy zajdziesz w ciążę" 😬
Ja nie raz zatrzymałam okres na tydzień bo byłam pewna, że jestem w ciąży 🤷‍♀️ myślisz, że dlaczego np tabletki placebo działają jak powiesz, że to np przeciwbólowe?
 
reklama
U mnie 5dpo , objawów żadnych aż dziwne bo w poprzednim cyklu miałam wszystkie na ciążę od owulacji [emoji1787] Będę robić paznokcie [emoji140] na święta bo w tym tygodniu mamy wigilijke w pracy. Sama sobie przedłużam i robię hybrydy. Musiałam się nauczyć jak nigdzie mi bezbarwnych nie chcieli robić a w pracy tylko takie mogłam mieć bo pracuje z żywnością. Teoretycznie żadnych nie można ale bezbarwne nie rzucają się w oczy :-D A tylko wtedy mi się nie łamią jak mam hybrydy. Tak to wiecznie mam krótkie bo połamane.
Znam to uczucie, gdy nie można mieć umalowanych paznokci bo praca z żywnością. :/ :D
 
Do góry