reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja dziś oszaleje z tym plamieniem... Nie wiem co jest grane. To chyba plamienie brązowe bo na czerwień to nie wygląda ale też nigdy brązowych plamień nie miałam więc nie wiem czy to jest to... Jutro sproboje na betę iść. Czy takie plamienie może być od infekcji?
A ile czasu już plamisz? Ja od infekcji nigdy nie miałam plamień (a kiedyś dość często miałam infekcje). Możesz plamić po prostu na zbliżający się okres. Ja nigdy nie plamię przed okresem, a ostatnio plamilam, więc nawet jeśli to nie jest u Ciebie norma to raz w życiu może się tak właśnie trafić 😊 Jeśli się nie rozkręci to bym zadzwoniła do gina po poradę.
 
reklama
A ja dziś oszaleje z tym plamieniem... Nie wiem co jest grane. To chyba plamienie brązowe bo na czerwień to nie wygląda ale też nigdy brązowych plamień nie miałam więc nie wiem czy to jest to... Jutro sproboje na betę iść. Czy takie plamienie może być od infekcji?
Ja całe życie nie miałam plamien brązowych przed @ a od trzech cykli mam 🤷🏼‍♀️ też jak pierwsze dostałam to się zastanawiałam co to i byłam pełna nadziei że to jakieś dziwne plamienie implantacyjne... Ale potem @ po dwóch dniach się rozkręciła i tyle z tego było. I przy kolejnym cyklu znowu dwa dni przed @ było plamienie brązowe i teraz też, to już nawet zdziwiona nie byłam i nie miałam nadziei... I @ przyszła.
 
Dzień dobry ❤️ kilka dni musiałam podczytywać ile rzeczy tutaj wypisałyśćie 😅 rozbraja mnie ta reklama "po roku taki jak ten nawet koza też chce się poczuć wyjątkowo" 🙈 przechodząc do tematu, poszukuję aplikacji w której wychodzą ładne wykresy od temperatury, widziałam kilka z was wstawiało zdjęcia ale nie mogę tego odnaleźć...?
 
A ile czasu już plamisz? Ja od infekcji nigdy nie miałam plamień (a kiedyś dość często miałam infekcje). Możesz plamić po prostu na zbliżający się okres. Ja nigdy nie plamię przed okresem, a ostatnio plamilam, więc nawet jeśli to nie jest u Ciebie norma to raz w życiu może się tak właśnie trafić 😊 Jeśli się nie rozkręci to bym zadzwoniła do gina po poradę.
Od wczoraj +/-18 do teraz na podpasce pojawiają się plamy i przy podcieraniu ale też nie zawsze. Pierwszy raz takie cos mam...
 
Dzień dobry [emoji3590] kilka dni musiałam podczytywać ile rzeczy tutaj wypisałyśćie [emoji28] rozbraja mnie ta reklama "po roku taki jak ten nawet koza też chce się poczuć wyjątkowo" [emoji85] przechodząc do tematu, poszukuję aplikacji w której wychodzą ładne wykresy od temperatury, widziałam kilka z was wstawiało zdjęcia ale nie mogę tego odnaleźć...?

Ja lubię wykresy z FertilityFriend [emoji6]
 
A ja dziś oszaleje z tym plamieniem... Nie wiem co jest grane. To chyba plamienie brązowe bo na czerwień to nie wygląda ale też nigdy brązowych plamień nie miałam więc nie wiem czy to jest to... Jutro sproboje na betę iść. Czy takie plamienie może być od infekcji?

Nie wiem w jakim momencie cyklu jesteś ale owszem, przy infekcji tez mogą być plamienia.
 
reklama
Do góry