reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No to przykro mi że musiałaś czytać moje posty, lub właśnie nie, ale takie jest życie czy to moje czy innych dziewczyn, częste pisanie czy mówienie o tych utraconych dzieciach daje ukojenie, bo nikt o nich nie wspomina, a bardzo często chcemy o nich rozmawiać,mówić,wspominać, a poprostu czasami mówimy czy piszemy bo to że były i umarły to po prostu fakt i jest to częścią naszego życia, a my mamy to juz za nami przepracowane, gdyby był wątek dla staraczek poturbowanych przez życie to pewnie tam bym była żeby nie zadręczać swoją historia was, a może właśnie tak powinno być [emoji6]
Napisałam, że po to jest forum żeby się wygadać i dostać wsparcie a nie żeby nie pisać o takich rzeczach. I napisałam również, że mi jest ciężko czytać o takich rzeczach dlatego nie czytam i omijam[emoji2370] każdy ma prawo pisać a kto sobie nie radzi emocjonalnie z czytaniem tego to po prostu tego nie robi[emoji2370] nie rozumiem czemu się przyczepilas
 
reklama
Cześć Dziewczyny, witam i życzę miłego całego tygodnia. :) Też mam bóle głowy, do tego widzę cały czas podwójnie, miałam rezonans, byłam u okulisty i nic się nie dowiedziałam 🤣 Boję się iść na prawo jazdy, bo nie wiem, które samochody są prawdziwe, a które nie. 🤦🏼‍♀️ Mam problem z jazdą rowerem czy hulajnogą i muszę zamykać jedno oko, by oceniać co przede mną jest i w jakiej liczbie 🤦🏼‍♀️, a co dopiero prawo jazdy...
Jutro idę do ginekologa, u którego będę pierwszy raz i w dodatku pierwszy raz na NFZ, więc nie wiem nawet, czego się spodziewać. :)
Z błędnikiem może masz coś? Jeśli masz możliwość popatrz na jakiś większy akwen wody stojąc na brzegu najlepiej na jakimś moście i ponoć jeśli nie masz delikatnych zawrotów to coś nie tak. Mi zawsze się kręci i znajomy który służy w marynarce mówił że to oznacza że mam wszystko ok z błędnikiem 😁
 
Dzień dobry :)
Mam wrażenie, że chłopy mają jakiś radar i wyczuwają owulacje i generują problemy wtedy kiedy nie powinni[emoji1787]
Mój chłop jurny dopóki testy owulacyjne nie zaczęły wychodzić. Jak tylko zaczęło się coś dziac tak od niedzielnego poranka szlaban na seks [emoji2368] wczoraj mu darowałam, ale dziś tak łatwo nie odpuszczę [emoji41]
Ja mojemu po piątkowej wizycie też nie mówiłam że weekend obowiązkowo działać. Naczytałam się tu że nie ma co się przejmie rola i nic nie wyjdzie. Piątek cudowny, w sobotę wieczorem mu powiedziałam i co, chciał zrobić poprawkę i nie wyszło tak się rolą przejął, w niedziele już ok. Teraz pytanie kiedy pęcherzyk pękł i czy piatkowe sexy coś dało
 
Jedna apka oznaczyła peak druga high, a Wy co uważacie? Co prawda piłam z godzine przed testem, a mimo to wygląda obiecująco [emoji41]
IMG_20201214_115204.jpeg
 
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie samopoczucia w drugiej fazie cyklu, mianowicie już 3 dni po owulacji znacznie powiększyly się piersi, są obolałe. Na objaw ciąży chyba za wcześnie. Okres powinien być ok.25.12. Myślicie, że to PMS, czy może być to jednak ciążowe. Kurcze, oczywiście włącza się poowulacyjny stres :( Mam nadzieję, że nie dostanę @...
 
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie samopoczucia w drugiej fazie cyklu, mianowicie już 3 dni po owulacji znacznie powiększyly się piersi, są obolałe. Na objaw ciąży chyba za wcześnie. Okres powinien być ok.25.12. Myślicie, że to PMS, czy może być to jednak ciążowe. Kurcze, oczywiście włącza się poowulacyjny stres :( Mam nadzieję, że nie dostanę @...
Wzrasta poziom progesteronu tak czy inaczej i stąd piersi obolałe. Narazie za wcześnie na objawy ciąży jakiekolwiek, więc poczekaj cierpliwie jeszcze troszkę 😉 Oby okres nie przyszedł 🙂
 
To ja sobie wybiorę odpowiedź @HeraUnique bo mi bardziej odpowiada 😁 Prawda jest taka, że odkąd się staramy to nie miałam aż takiego gluta, a raczej glutów. Może jednak ten cykl jest inny i się uda. Jestem bardzo pozytywnie w tym miesiącu nastawiona i oby to było to.
Dlatego napisałam, że to może być norma 😊 Wydaje mi się, że śluz z tego wszystkiego jest najmniej miarodajny, bo każda kobieta może mieć inaczej i każde plemniki w innych warunkach mogą sobie radzić. U mnie zazwyczaj w dni płodne mam śluz jak białko jaja, ale ostatnio mało wody piłam i może przez to zrobił się glut. Teraz nadrabiam płyny 😊
 
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie samopoczucia w drugiej fazie cyklu, mianowicie już 3 dni po owulacji znacznie powiększyly się piersi, są obolałe. Na objaw ciąży chyba za wcześnie. Okres powinien być ok.25.12. Myślicie, że to PMS, czy może być to jednak ciążowe. Kurcze, oczywiście włącza się poowulacyjny stres :( Mam nadzieję, że nie dostanę @...

Naturalny objaw wysokiego proga.
 
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie samopoczucia w drugiej fazie cyklu, mianowicie już 3 dni po owulacji znacznie powiększyly się piersi, są obolałe. Na objaw ciąży chyba za wcześnie. Okres powinien być ok.25.12. Myślicie, że to PMS, czy może być to jednak ciążowe. Kurcze, oczywiście włącza się poowulacyjny stres :( Mam nadzieję, że nie dostanę @...
jak nakręcasz się zbyt bardzo to na 100% PMS ja tak miała 2 cykle temu.
 
reklama
Do góry